Mistrz Europy przelobowany z... 70 metrów (WIDEO)

Hamburger SV przygotowuje się do nowego sezonu Bundesligi i w meczu towarzyskim piłkarze z Hamburga zmierzyli się z beniaminkiem... 2. Bundesligi z Kilonii. Nie dość, że przegrali 3:5 to jeszcze stracili kuriozalnego gola zza połowy boiska.

Zaczęło się jednak przyzwoicie dla gości meczu towarzyskiego, powiem po 10 minutach HSV prowadziło 2:0 po golach Hunta i Kosticia. Już w 11. minucie bramkę kontaktową zdobył Ducksch i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:1 dla HSV. Nic nie zapowiadało burzy, do jakiej doszło po przerwie.

Gospodarze ku uciesze licznie zgromadzonej publiczności w drugiej części gry zaaplikowali wyżej notowanemu rywalowi aż cztery trafienia, samemu tracąc tylko 1 gola. Jedna z bramek dla Holstein Kiel była dość nietypowej urody, bowiem zdobyta została z około... 70 metrów. Bramkarz młodzieżowej reprezentacji Niemiec Julian Pollersbeck został brutalnie przelobowany przez jednego z rywali...

Holstein Kiel - HSV 5:3 (1:2)