Szybki nokaut byłego mistrza świata wagi ciężkiej

Sporty walki

Były mistrz świata IBF wagi ciężkiej Charles Martin (25-1-1, 23 KO) już w pierwszej rundzie znokautował Michaela Marrone (21-8, 15 KO) na gali Premier Boxing Champions w Aleksandrii. Dla 31-latka to drugie z rzędu zwycięstwo po rocznej przerwie, gdy to tracił pas mistrzowski przegrywając z Anthonym Joshuą.

31-letni Martin posłał Marrone na deski potężnym lewym na tułów jeszcze w pierwszej rundzie, a sędzia Kenny Saintes zmuszony był przerwać pojedynek. Zwycięstwo na gali w Aleksandrii to drugie w tym roku wracającego na ring po rocznej przerwie byłego mistrza wagi ciężkiej IBF.

"Książę", który nazywany jest najbardziej przypadkowym mistrzem świata w historii wagi ciężkiej stracił pas IBF po wyraźnej porażce z Anthonym Joshuą 9 kwietnia 2016 roku. Tamten nokaut otworzył drogę "AJ" do wielkich walk, zyskał bowiem swój pierwszy pas mistrzowski.

W innych pojedynkach Miguel Flores (21-2, 9 KO) przegrał z Chrisem Avalosem (27-5, 20 KO) - starcie zostało przerwane w piątej rundzie po interwencji lekarza; niepokonany Ahmed Elbiali (16-0, 13 KO) rozprawił się z Christopherem Brookerem (12-4, 5 KO).