Bomba na torcie! Atomowa bramka w hicie ligi rosyjskiej! (WIDEO)

W spotkaniu czwartej kolejki rosyjskiej Priemjer-Ligi piłkarze Zenita Petersburg pokonali Spartak Moskwa 5:1. Ozdobą tej konfrontacji była bramka zdobyta w drugiej połowie przez Dalera Kuziajewa.

W 62. minucie spotkania Kuziajew popisał się kapitalnym uderzeniem zza pola karnego, niezwykle mocnym i bardzo precyzyjnym, po którym gospodarze prowadzili już 4:0.

Wcześniej drogę do bramki Spartaka znaleźli: Aleksandr Kokorin (w 36. minucie), Alexandr Erokhin ( w doliczonym czasie gry w pierwszej połowie) oraz Domenico Criscito (w 57. minucie). W 72. minucie Quincy Promes strzelił z rzutu karnego gola dla Spartaka, a wynik meczu na 5:1 ustalił samobójczym strzałem Artem Rebrow w 77. minucie.

Po czterech seriach gier Zenit jest liderem tabeli z kompletem 12 punktów (bramki 10–2). Spartak z 5. punktami na koncie zajmuje dziesiąte miejsce.

Atomowa bramka oraz inne materiały z hitu ligi rosyjskiej w załączonych materiałach wideo.