Asysta Glika. Efektowne zwycięstwo AS Monaco

Kamil Glik i jego koledzy z AS Monaco odnieśli drugie zwycięstwo w tym sezonie Ligue 1. Tym razem rozbili na wyjeździe Dijon FCO 4:1. Reprezentant Polski zaliczył asystę w tym spotkaniu.

Goście otworzyli wynik już w 3. minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Glik zagrał piłkę głową w kierunku niepilnowanego Radamela Falcao, który z najbliższej odległości posłał ją do siatki.

Kolumbijczyk wcale na tym nie poprzestał. W 37. i 51. minucie ponownie wpisał się na listę strzelców, kompletując hat-tricka. W sumie ma już cztery trafienia w tym sezonie Ligue 1.

W międzyczasie gole strzelili także Wesley Said dla gospodarzy i Jemerson dla gości. Ostatecznie mecz zakończył się efektownym zwycięstwem AS Monaco 4:1.

Glik jest w bardzo dobrej formie na początku sezonu. Tydzień temu strzelił gola na wagę trzech punktów w spotkaniu z Toulouse FC (3:2).

Dijon FCO - AS Monaco 1:4 (1:3)

Bramki: Wesley Said 43 - Radamel Falcao 3, 37, 51, Jemerson 25