Według ostatnich doniesień najbardziej pożądany klubowy kolega Kamila Glika lada chwila przeniesie się na Parc des Princes. W ostatnim czasie Paris Saint-Germain wykupiło z FC Barcelona Neymara za rekordową sumę 222 milionów euro. Oznacza to, że zgodnie z zasadami systemu Financial Fair Play, "Paryżanie" nie mogą już w tym okienku transferowym sprowadzić zawodnika za tak bajońską sumę. Wpadli jednak na pomysł, aby wypożyczyć Mbappe z Monako, z opcją pierwokupu za bagatela 180 milionów euro.

W ten sposób PSG ominęło przepisy UEFA i zakupiło dwóch piłkarzy ze ścisłej europejskiej czołówki. Aby uzupełnić zaś lukę po Francuzie, klub Glika zdecydował się sięgnąć po Joveticia. W internecie pojawiło się zdjęcie, na którym reprezentant Czarnogóry ubrany jest w trykot z numerem "10", należącym do tej pory właśnie do Mbappe.

 


Póki co nie wiadomo ile nowy klub zapłaci Interowi za zawodnika, ani do kiedy będzie obowiązywał łączący obie strony kontrakt. W przeszłości Jovetić reprezentował barwy takich klubów jak Partizan Belgrad, AC Fiorentina, Manchester City, Inter Mediolan, a w ostatnim czasie Sevilla FC.