Nice 1 Liga: Skróty meczów 6. kolejki (WIDEO)

W 6. kolejce Nice 1 Ligi padło aż siedem wyników remisowych, a dwa razy zwyciężali gospodarze. Tak było między innymi w meczu Chojniczanki z Ruchem, które zakończyło się hokejowym wynikiem 4:3. W szóstej serii spotkań zmarnowano aż cztery rzuty karne. Skróty meczów 6. kolejki Nice 1 Ligi w załączonym materiale wideo.

Komplet wyników 6. kolejki Nice 1 Ligi:

Chojniczanka Chojnice - Ruch Chorzów 4:3
Bramki: Adam Ryczkowski 67', Rafał Grzelak 76', Jakub Bąk 83', 90' - Kacper Czajkowski 53', Artur Balicki 90', Mateusz Zawal 90'
W 3. minucie Paweł Zawistowski (Chojniczanka Chojnice) nie wykorzystał rzutu karnego.
W 81. minucie Rafał Grzelak (Chojniczanka Chojnice) nie wykorzystał rzutu karnego.

GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:3
Bramki: Michał Fidziukiewicz 4', Łukasz Bogusławski 84', Piotr Ćwielong 90' - Dimityr Ilijew 45', Paweł Tomczyk 63', Adrian Łuszkiewicz 69' (s)

Olimpia Grudziądz - Stomil Olsztyn 1:1
Bramki: Wołodymyr Kowal 13' - Grzegorz Lech 20' (k)
W 62. minucie Marcin Kaczmarek (Olimpia Grudziądz) nie wykorzystał rzutu karnego.

Górnik Łęczna - Bytovia Bytów 1:1
Bramki: Łukasz Wiech 90' - Janusz Surdykowski 15'
W 77. minucie Janusz Surdykowski (Bytovia Bytów) nie wykorzystał rzutu karnego.

Miedź Legnica - Stal Mielec 0:0

Puszcza Niepołomice - Wigry Suwałki 2:1
Bramki: Dawid Ryndak 63', Maciej Domański 79' - Mateusz Radecki 59'

Raków Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec 2:2
Bramki: Tomáš Petrášek 57', Tomasz Wróbel 61' - Szymon Lewicki 28', 36'

GKS Katowice - Odra Opole 1:1