Marzeniem Adama, chłopca cierpiącego na chorobę zagrażającą jego życiu, było spotkanie z polską „Złotą piątką”. Jak sam mówi, Virtus.pro jest jego ukochaną drużyną od trzech lat. Zaczął jej kibicować po zwyciężonym przez VP Majorze w Katowicach. Jego ulubionym zawodnikiem jest Paweł ‘byali’ Bieliński, którego ceni głównie za umiejętności strzeleckie. Trudno było wskazać mu jednak swojego faworyta, ponieważ bardzo szanuje także Jarosława ‘pashęBicepsa’ Jarząbkowskiego za poczucie humoru, a Janusz ‘Snax’ Pogorzelski imponuje mu tym, jak porusza się po mapie.

 

Dzięki Fundacji Mam Marzenie spotkanie Adama ze spółką Filipa ‘NEO’ Kubskiego stało się możliwe. Za kulisami najważniejszego turnieju w sezonie, a więc rozgrywanego na krakowskiej ziemi PGL Majora, młodzieniec mógł porozmawiać ze swoimi idolami, zebrać pożądane autografy, a także pograć w Counter-Strike’a pod okiem najlepszych zawodników na świecie.

 

 

Jak dobrze wiecie, wszyscy z nas mają marzenia. Nam udało się spełnić dziś jedno z nich. Sami możecie sprawdzić, czy jesteście w stanie pomóc osobom marzącym. Wejdźcie na stronę www.mammarzenie.org i się o tym przekonajcie – zachęca do pomocy w uwieczniającym spotkanie filmie Jakub ‘kuben’ Gurczyński, trener Virtus.pro.