Kiedrzynek we wtorek przedłużyła kontrakt z Paris Saint-Germain. Polska bramkarka z francuskim zespołem związała się nową umową, która będzie obowiązywała do 2020 roku. Kiedrzynek do drużyny z Paryża dołączyła w 2013 roku. W sezonach 2014/2015 oraz 2015/2016 była wybierana najlepszą bramkarką w Ligue 1. W 2017 roku jej zespół zawędrował do finału Ligi Mistrzyń, w którym po rzutach karnych przegrał z Olympique Lyon.

O wiele krócej w zespole z Paryża jest Mbappe, który dołączył do mającej wielkie ambicje ekipy Unaia Emery'ego dopiero kilka dni temu. 18-letni napastnik został wypożyczony do klubu ze stolicy Francji z AS Monaco. Oficjalna prezentacja genialnego nastolatka miała miejsce zaraz po jego przyjściu do PSG, ale kilka dni później doszło do kolejnej małej uroczystości na Parc de Princes, w której uczestniczyła także Kiedrzynek.

Na zdjęciu opublikowanym przez Polkę na Twitterze, Mbappe trzyma koszulkę naszej bramkarki z datą końca jej konktraktu. Natomiast Kiedrzynek ma w rękach trykot z numerem 29, z którym w Paryżu będzie grał 18-latek.

 


Przed Kiedrzynek teraz dwa mecze reprezentacji Polski w eliminacjach MŚ 2019. Najpierw 15 września Polki zmierzą się z Białorusią, a cztery dni później zagrają ze Szwajcarią.