Rakieta w Nice 1 Lidze! Atomowy gol gracza Podbeskidzia (WIDEO)

Podbeskidzie Bielsko-Biała wygrało z Olimpią Grudziądz 3:0 w zaległym meczu 7. kolejki Nice 1 Ligi, a ukoronowaniem świetnego meczu gospodarzy było trafienie Valerijsa Sabali z 84. minuty. Reprezentant Łotwy bez zastanowienia huknął z 30 metrów wprost w okienko bramki gości.

Sabala nie miał pozytywnego wejścia do zespołu z Bielska-Białej, bowiem nie potrafił trafić do siatki w pierwszych kolejkach sezonu Nice 1 Ligi. Do spotkania z Olimpią miał na koncie tylko jedną bramkę w barwach Podbeskidzia, zdobytą w meczu Pucharu Polski. W międzyczasie był powołany do reprezentacji Łotwy i zagrał w drużynie narodowej w meczach z Węgrami i Szwajcarią.

Po powrocie ze zgrupowania kadry Sabala także nie trafił do siatki w starciu z Górnikiem Łęczna, ale przełamanie przyszło w kolejnym starciu z Olimpią Grudziądz. Łotysz ponownie pojawił się na boisku po przerwie, a w 84. minucie ustalił wynik meczu na 3:0 bombowym uderzeniem z 30 metrów. Piłka wpadła wprost w okienko, nieomal rozrywając siatkę. Takie trafienie na pewno będzie mocnym kandydatem do gola miesiąca, a nawet sezonu.

Piękny gol w załączonym materiale wideo.