Grabara obronił rzut karny!

Kamil Grabara rozegrał kolejne dobre spotkanie w młodzieżowej drużynie Liverpoolu, a jego ekipa pokonała West Ham United 2:0. Polak w pierwszej połowie obronił rzut karny.

Grabara występuje głównie w drużynie do lat 23, która gra w rozgrywkach Premier League 2. 18-latek ma również na swoim koncie debiut w pierwszym zespole (zagrał w meczu towarzyskim). Polski golkiper wyszedł oczywiście w pierwszym składzie w meczu z West Hamem. Strzelanie już w 13. minucie rozpoczął 17-letni Rhian Brewster.

Po chwili ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie "The Reds". W 25. minucie West Ham był blisko wyrównania. Rzut karny wykonywał Toni Martinez, ale jego uderzenie świetnie obronił Grabara. Trzeba jednak przyznać, że Hiszpan uderzył całkiem nieźle, po ziemi, naszego golkipera nie zdołał jednak pokonać. Liverpool wygrał 2:0 i umocnił się na prowadzeniu w Premier League 2. Grabara w pięciu meczach tych rozgrywek puścił zaledwie jedną bramkę.

West Ham U-23 - Liverpool U-23 0:2 (0:2)

Bramki: Brewster 13', 22'