Fatalne błędy obrońców Cracovii. "Co oni robią? To nie jest jakość Ekstraklasy" (WIDEO)

W końcówce pierwszej połowie piłkarze Zagłębia Lubin byli blisko wykorzystania kolejnego błędu obrońców Cracovii. - Co oni robią? To nie jest jakość Ekstraklasy - mówił komentujący spotkanie Mateusz Borek.

O pierwszych czterdziestu pięciu minutach zawodnicy Michała Probierza z pewnością będą woleli zapomnieć. Nie byli bowiem w stanie przeciwstawić się nieźle grającemu Zagłębiu Lubin, które potrafiło łatwo wykorzystywać każde najmniejsze potknięcie nerwowo grających gospodarzy, którzy momentami nie przypominali zespołu z najwyższej klasy rozgrywkowej. Cracovia przystąpiła do tego meczu jakby rozkojarzona, co przekładało się na sytuacje dla gości.

Tuż przed przerwą Bartłomiej Pawłowski zgrał piłkę głową w polu karnym, lecz nie było to udane zagranie. Obrońcy "Pasów" nie wybili jednak futbolówki, dzięki czemu... do sytuacji bramkowej doszedł Jakub Świerczok! Na swoje nieszczęście trafił tylko w słupek.

- Co oni robią? To nie jest jakość Ekstraklasy - powiedział komentujący mecz Mateusz Borek.

Było to szczęście w nieszczęściu Cracovii, gdyż w tym momencie przegrywała już 0:3...