Do problemów kadrowych PRIDE przyznało się na początku września, publicznie odsuwając od zespołu EXUSa. Już wtedy głośno mówiło się o tym, że w jego miejsce wejść ma nieznany szerszej publiczności ToM223. Faktycznie, przez wiele tygodni był on testowany, ale jego dalszy los niezmiennie pozostawał tajemnicą. Oprócz niego podopiecznych Piotra ‘neqsa’ Lipskiego wspomagał przecież m.in. Paweł ‘innocent’ Mocek, który razem z PRIDE wystąpił nawet podczas finałów 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski.

 

Na profilu esportowego klubu pojawił się dziś wpis potwierdzający, że to właśnie Richter dostał od organizacji możliwość rozwoju. - Tomka mogliście obserwować przez ostatni czas w wielu internetowych spotkaniach PRIDE. Testowaliśmy go i postanowiliśmy dać mu szansę, bo widzimy w nim wielki potencjał. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie owocna i wkrótce będziemy się chwalić sukcesami – poinformowało PRIDE. Z oświadczenia wynika jednak, że przed ToMem223 jeszcze wiele wyzwań, nim zostanie przyjęty do drużyny na stałe.

 

Zawodników PRIDE z nowym graczem na pokładzie podziwiać będziemy podczas finałów Pucharu Polski Cybersport, które odbędą się w przyszły weekend podczas targów Poznań Game Arena.