Armenia - Polska: Hat-trick Lewandowskiego! Przytomne zachowanie Mączyńskiego (WIDEO)

Reprezentacja Polski nawet przez moment nie straciła meczu z Armenią spod kontroli. A Robert Lewandowski nie zatrzymał się nawet po pobiciu rekordu Włodzimierza Lubańskiego. Nasz snajper ustrzelił hat-tricka!

Już od drugiej minuty podopieczni Adama Nawałki mogli cieszyć się z prowadzenia: wtedy po pięknej akcji do siatki trafił Kamil Grosicki. Armenia nie potrafiła nawiązać równorzędnej walki i nawet gol na 1:3 autorstwa Hovhannesa Hambardzumyana nie zmienił obrazu spotkania. Drużyną lepszą cały czas byli Polacy.

W drugiej połowie swojego gola strzelił Jakub Błaszczykowski, a hat-tricka skompletował Robert Lewandowski. Snajper Bayernu jeszcze w pierwszych czterdziestu pięciu minutach pobił rekord Włodzimierza Lubańskiego, jeśli chodzi o bramki zdobyte w reprezentacji, lecz to go nie powstrzymało przez kolejnymi skalpami. W 64. minucie piłkę przed polem karnym rywali przejął Krzysztof Mączyński, szybko dograł do Grosickiego, który idealnie wyłożył ją "Lewemu". Takiej klasy snajper nie mógł tego nie wykorzystać.