AGO Gaming nie zakwalifikowało się na finały Pucharu Polski Cybersport. Polacy nie muszą się jednak martwić brakiem zajęć. Spółkę Dominika ‘GruBego’ Świderskiego wyróżniono specjalną inwitacją na międzynarodowy turniej Nordish Gaming Convention Masters. Kiedy więc PRIDE, Venatores, OFF-MODE Black i tomorrow.gg rywalizować będą o mistrzostwo PPC, AGO stawi się w położonym przy niemiecko-duńskiej granicy Husum.

Podczas międzynarodowych zawodów zobaczymy również bułgarskie Mortal Kombat, szwedzkie Singularity, duńskie North Academy i Tricked eSport, a także niemieckie ALTERNATE aTTaX, EURONICS oraz Final. Biało-czerwoni trafili do grupy B z Tiricked, MK i Final. Co ciekawe, to w Polakach międzynarodowe media widzą głównego faworyta. Portalowi HLTV.org nie umknęły europejskie osiągnięcia polskiej drużyny. Obok Bułgarów i akademii North popularny serwis stawia AGO na miejscu pretendentów do zdobycia tytułu mistrza.

Grupa A: ALTERNATE aTTaX, Singularity, North Academy, EURONICS

Grupa B: AGO Gaming, Mortal Kombat, Tricked eSport, Final

Zmagania w pierwszym koszyku zaplanowano na dziś. Ekipę Damiana ‘Furlana’ Kisłowskiego w akcji zobaczymy jednak dopiero w piątek. Na 13:40 zaplanowano ich starcie z EURONICS.

W puli nagród turnieju ulokowano 15 tysięcy Euro.