Największą telewizyjną widownię miał ostatni, decydujący o awansie mecz z Czarnogórą. Na obu antenach spotkanie oglądało niemal 9,5 miliona widzów. Najmniejszą zgromadził wyjazdowy mecz z Armenią – prawie 6 milionów widzów.
 
Wśród najlepszych wyników pod względem oglądalności spotkań eliminacji do Mundialu w Rosji znalazły się jeszcze mecze Rumunia – Polska (ponad 8,5 miliona) czy Polska – Rumunia (niemal 8 milionów). W trakcie emisji wszystkich spotkań reprezentacji Polski, Polsat był liderem w obu grupach audytoryjnych,, a udziały obu anten często oscylowały wokół 50% co oznacza, że mecze oglądał zazwyczaj co drugi widz oglądający w tym czasie telewizję.
 
Kończące się właśnie eliminacje do Mistrzostw Świata strefy UEFA, były też ogromnym sukcesem całej ekipy Polsatu Sport. Tylko przed i po meczach Polaków wyemitowaliśmy ponad 50 godziny relacji na żywo, celebrując z kibicami każdy sukces reprezentacji Polski. Mecze Polaków komentowali Mateusz Borek i Tomasz Hajto, ale pozytywny odbiór ich pracy przez kibiców, to także efekt ogromnego zaangażowania profesjonalistów i pasjonatów futbolu, jakimi są dziennikarze i eksperci Polsatu Sport. 
 
Mecze eliminacyjne z różnych perspektyw stadionów i telewizyjnego studia relacjonowali m.in. Marcin Feddek, Roman Kołtoń, Marcin Lepa, Cezary Kowalski, Tomasz Włodarczyk, Jerzy Mielewski, Dariusz Dziekanowski, Włodzimierz Lubański, Andrzej Strejlau Tomasz Łapiński, Waldemar Prusik i Andrzej Iwan. Kanały sportowe grupy Polsat transmitowały bezpośrednio ponad 250 spotkań z całego cyklu, prezentując najlepsze i najciekawsze mecze w 9 grupach eliminacyjnych. Między 9 a 14 listopada Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News pokażą jeszcze ostatnią odsłonę batalii o Mundial, czyli  mecze barażowe, w których zagra 8 najlepszych zespołów, które zajęły w swoich grupach drugie miejsca.
 
Poniżej zestawienie oglądalności wszystkich spotkań reprezentacji Polski w eliminacjach do Mistrzostw Świata - Rosja 2018 (anteny Polsat i Polsat Sport):
 
 
Skróty wszystkich spotkań w załączonych materiałach wideo.