MotoGP: Grand Prix Japonii. Transmisja w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl

Moto

Czas na decydujące rozstrzygnięcia w Grand Prix Japonii! Czy Marc Marquez znów wygra i zrobi kolejny krok w kierunku tytułu? Transmisje wyścigów MotoGP, Moto2 i Moto3 w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl!

W poprzednim sezonie najszybszy na torze Motegi okazał się właśnie Marquez. Hiszpan tym razem zajął trzecie miejsce w kwalifikacjach, więc z pewnością będzie celował w kolejne zwycięstwo. Gdyby wygrał, byłby to jego kolejny krok w kierunku tytułu mistrza świata. W tym momencie prowadzi w klasyfikacji generalnej, mając 16 punktów przewagi nad Andreą Dovizioso.

W nadchodzącym wyścigu Włoch wystartuje dopiero z dziewiątej pozycji. Kwalifikacje wygrał Francuz Johann Zarco. Drugie miejsce zajął natomiast Włoch Danilo Petrucci.

24. Kohta Nozane 2:01.730

Transmisje z wyścigów MotoGP, Moto2 i Moto3 w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 1:40.