Developres SkyRes Rzeszów - Hapoel KFAR Saba. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Po wtorkowym zwycięstwie nad Hapoelem KFAR Saba w drugiej rundzie eliminacji siatkarskiej Ligi Mistrzyń nadszedł czas na mecz rewanżowy. Ekipie z Rzeszowa do awansu brakuje jedynie dwóch setów. Czy siatkarki Lorenzo Micellego zameldują się w kolejnej fazie rozgrywek? Transmisja z meczu w Polsacie Sport Extra.

Mecz w Izraelu nie bez problemów, ale padł łupem siatkarek z Podkarpacia. Było to ich historyczne, pierwsze starcie w europejskich pucharach. Pomimo straty jednego seta to rzeszowianki są bliżej awansu do trzeciej, a zarazem ostatniej rundy eliminacji.

Podopieczne trenera Micellego dopiero dochodzą do formy po licznych chorobach, urazach czy występach w reprezentacji Polski. Włoch zapewnia, że gra jego zespołu z każdym meczem będzie wyglądała coraz lepiej. Liczą na to kibice, którzy nie dopuszczają do siebie innego scenariusza niż awans do kolejnej rundy rozgrywek.

Aby tak się stało Developres musi wygrać w tym starciu dwa sety. Rzeszowianki nie zamierzają jednak kalkulować i chcą wygrać za pełną stawkę. Jeżeli uda im się zrealizować założenia i awansować do ostatniej rundy eliminacji zmierzą się w niej ze zwycięzcą z pary ZOK Bimal-Jedinstvo Brcko - Nova KBM Branik Maribor. W pierwszym spotkaniu Słowenki bez problemów wygrały 3:0.

Transmisja meczu Developres SkyRes Rzeszów - Hapoel KFAR Saba od godz. 20:00 w Polsacie Sport Extra.