Porażka Muszynianki przed własną publicznością

Polski Cukier Muszynianka Muszyna przegrał z ŁKS Commercecon Łódź 2:3 (26:24, 11:25, 18:25, 25:23, 8:15) w meczu drugiej kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. MVP została Katarzyna Sielicka.

W pierwszym secie gra toczyła się punkt za punkt. Było m.in. po 18 i 21. Zespół gości zdobył dwa kolejne punkty, a muszynianki odrobiły tę stratę. Łodzianki miały piłkę setową, ale ostatnie słowo należało do podopiecznych trenera Bogdana Serwińskiego.

Tak przegrany set mocno uskrzydlił przyjezdne. W drugim secie wręcz one zmiotły swojej rywalki z boiska. W trzecim zwyciężyły również z wyraźną przewagą.

Czwarty set przypominał pierwszą partię. Do połowy prowadził zespół gości trzema punktami. Było m.in. 11:14. Gospodynie wyrównały i dalej toczyła się gra punkt za punkt. Od stanu po 23 zepsuta zagrywka oraz autowy atak dały muszyninakom wygraną w tym secie.

W tie breaku był powrót do drugiej partii. Łodzianki bardzo szybko uzyskały wysoką przewagę i nie wypuściły szansy na odniesienie zwycięstwa.

Polski Cukier Muszynianka Muszyna - ŁKS Commercecon Łódź 2:3 (26:24, 11:25, 18:25, 25:23, 8:15)

Polski Cukier Muszynianka Muszyna: Monika Bociek, Maria Karakaszewa, Danica Radenkovic, Maja Savic, Małgorzata Śmieszek, Aleksandra Wójcik - Dorota Medyńska (libero) - Paulina Bałdyga, Roksana Brzóska, Patrycja Flakus, Małgorzata Lis, Karolina Portalska

ŁKS Commercecon Łódź: Regiane Aparecida Bidias, Zuzanna Efimienko-Młotkowska, Izabela Kowalińska, Ewa Kwiatkowska, Deja McClendon, Lucie Muhlsteinova - Krystyna Strasz (libero) - Katarzyna Sielicka, Małgorzata Skorupa