Piłka nożna

111 goli! Ronaldo śrubuje rekord Ligi...

Kapitan reprezentacji Portugalii niecały rok temu (6 listopada 2016 roku) przedłużył swój pobyt w Realu aż do końca czerwca 2021 roku. Jednak nie satysfakcjonuje go już stawka za jaką gra dla mistrzów Hiszpanii. Bowiem od tego czasu nowe kontrakty ze swoimi klubami podpisali Lionel Messi (FC Barcelona) oraz Neymar (PSG). Piłkarze z Ameryki Południowej zarabiają około 30-35 mln euro. CR7 zarabia w tym momencie 22 mln euro za sezon gry dla "Królewskich", ale jeszcze do niedawna bardzo zależało mu na tym, żeby znaleźć się na ich poziomie. Teraz portugalski gwiazdor nieoczekiwanie zmienił zdanie.

- Nie chcę podpisywać nowego kontraktu. Moja umowa jest ważna jeszcze przez 4 lata i to mi wystarczy - stwierdził w rozmowie z beIN Sports mistrz Europy z 2016 roku. 147-krotny reprezentant Portugalii nie tak dawno wręcz domagał się przedłużenia umowy do 2022 roku, co miałoby się wiązać z podwyżką.

Ronaldo strzelił honorowego gola w środowym meczu z Tottenhamem przegranym 1:3. - Mamy po prostu gorszy okres. Nie zawsze można być w szczytowej formie. Zdaje sobie sprawę, że nie jesteśmy w najlepszym momencie, ale to zmienimy - powiedział najlepszy strzelec Ligi Mistrzów.