Jeżeli nie możecie się już doczekać, aż spróbujecie swoich sił w wirtualnym oktagonie, to mamy dla Was dobre wieści! Premiera gry UFC 3 zaplanowana została bowiem już na 2 lutego 2018 roku! Co więcej produkcja zostanie wydana jednocześnie na PlayStation 4 oraz Xbox One, a twarzą okładki zostanie nie kto inny jak Conor McGregor!


Z okazji ogłoszenia daty premiery wypuszczony został niezwykle klimatyczny trailer, w którym jedną z głównych ról odgrywa JJ! Chcesz zobaczyć efektowną balachę zakładaną przez Demetrious Johnsona, zabójczą serię wyprowadzaną przez Jędrzejczyk, a także McGregora rozbijającego twarz Eddiemu Alvarezowi? Koniecznie obejrzyj zwiastun!

 

Producent gry chwali się, że zabiegi zastosowane w najnowszej odsłonie mają w dużym stopniu usprawnić, a także upłynnić rozgrywkę. Wszystko za sprawą ponad 5000 nowych animacji, dzięki którym każde kopnięcie, blok, chwyt, słowem - każdy ruch zawodników - ma wyglądać całkowicie naturalnie. Płynność walk ma również poprawić system Real Player Motion (RPM), odpowiadający za dodatkowe uelastycznienie wprowadzonych animacji.

W grze pojawi się tryb G.O.A.T. Career Mode, który przypomina nieco perypetie Alexa Huntera z flagowej serii EA Sports - FIFA. Wcielimy się w nim w postać mniej znanego zawodnika MMA, który dopiero będzie musiał wywalczyć sobie drogę na szczyt amerykańskiej organizacji. W trakcie trwania przygody, staniemy przed wieloma wyborami determinującymi przyszłość naszego bohatera.

Powróci uwielbiany tryb Knockout Mode, a oprócz niego pojawi się też garść zupełnie nowych dodatków. Będą to m.in. szybkie, dostarczające adrenaliny, walki w sieci, a także tryb turniejowy, w którym gracze będą mogli podnosić swoje umiejętności.

EA Sports zapowiedziało również profity płynące z wykupienia tzw. Edycji Mistrzowskiej:

"Złóż zamówienie przedpremierowe, aby otrzymać wcześniejszy o 3 dni dostęp do gry, począwszy od 30 stycznia. Dodatkowo zyskasz zawodnika z Edycji Mistrzowskiej w trybie Ultimate Team, 20 pakietów premium i wiele innych".