SOBOTA

 

KOSZYKÓWKA

 

Polska Liga Koszykówki

 

Rosa Radom - Stelmet BC Zielona Góra godz. 12:30 (Polsat Sport)

Komentują: Adam Romański i Rafał Juć

 

TENIS

 

Next Gen ATP Finals 2017

 

Mecz o 3. Miejsce I finał godz. 20:30 (Polsat Sport Extra)

 

PIŁKA NOŻNA

 

Eliminacje do MŚ 2018

 

Dania – Irlandia godz. 20:35 (Polsat Sport)

komentują: Mateusz Borek i Tomasz Hajto

 

Magazyn godz. 23:30 (Polsat Sport)

 

Mecz towarzyski

 

Rosja – Argentyna godz. 13:55 (Polsat Sport News)

Komentują: Piotr Przybysz i Tomasz Łapiński

 

SIATKÓWKA

 

Plusliga

 

MKS Będzin - BBTS Bielsko - Biała godz. 14:45 (Polsat Sport)

Komentują: Marek Magiera i Wojciech Drzyzga

 

Liga Mistrzyń w siatkówce

 

Developres SkyRes Rzeszów - Nova KBM Branik Maribor godz. 18:25 (Polsat Sport)

Komentują: Marek Magiera i Wojciech Drzyzga

 

BOKS

 

Gala boksu zawodowego

 

Mariusz Wach - Jarrell Miller godz. 3:00 (Polsat Sport)

Komentują: Andrzej Kostyra i Maciej Miszkiń

 

Gala boksu zawodowego

 

Artur Beterbijew -  Enrico Koelling godz. 3:30 (Polsat Sport Extra)

Komentują: Janusz Pindera i Andrzej Gmitruk

 

MOTOGP

 

Motocyklowe MŚ

 

I sesja treningowa godz. 9:00 (Polsat Sport Extra)

Komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak

 

II sesja treningowa godz. 13:10 (Polsat Sport Extra)

Komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak

 

NIEDZIELA

 

PIŁKA NOŻNA

 

CAFE FUTBOL godz. 11:00 (Polsat Sport)

 

Nice 1. Liga

 

GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec godz. 12:30 (Polsat Sport)

Komentują: Marcin Feddek i Dariusz Fornalak

 

Eliminacje do MŚ 2018

Szwacjaria - Irlandia Pólnocna godz. 17:50 (Polsat Sport)

Komentują: Tomasz Włodarczyk i Andrzej Strejlau

 

Grecja – Chorwacja godz. 20:35 (Polsat Sport)

Komentują: Mateusz Borek i Tomasz Hajto

 

Magazyn godz. 23:30 (Polsat Sport)

 

TENIS

 

Nitto ATP Finals

I mecz   godz. 15:00 (Polsat Sport News)

komentuje: Tomasz Lorek

 

II mecz godz. 21:00 (Polsat Sport News)

komentuje: Dawid Olejniczak

 

SIATKÓWKA

 

Plusliga

 

Łuczniczka Bydgoszcz - Aluron Vitru Warta Zawiercie godz. 14:45 (Polsat Sport)

Komentują: Marek Magiera i Maciej Jarosz

 

Liga Mistrzów w siatkówce  

      

Jastrzębski Węgiel - Omonia Nicosia godz. 17:25 (Polsat Sport Extra)

Komentują: Krzysztof Wanio i Ireneusz Mazur

 

Polska Liga Siatkówki kobiet

 

Impel Wrocław - KSZO Ostrowiec  godz. 20:00 (Polsat Sport Extra)

Komentują: Tomasz Swędrowski i Łukasz Kadziewicz

 

MOTOGP

 

Motocyklowe MŚ

 

wyścig  godz. 11:00 (Polsat Sport Extra)

Komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak.