Wach - Miller: Kiedy powtórka walki?

Sporty walki

Mariusz Wach (33-3, 17 KO) pokazał się z niezłej strony podczas gali w Uniondale, ale ostatecznie przegrał z Jarrellem Millerem (20-0-1, 18 KO). Przyczyną przerwania pojedynku był kontuzja łokcia polskiego pięściarza. Powtórka walki Mariusza Wacha z Jarrellem Millerem o godzinie 8:30 oraz 20:00 w Polsacie Sport.

Eksperci za oceanem skazywali Mariusza Wacha na porażkę z Jarrellem Millerem podczas gali w Uniondale. Polski "Wiking" postawił jednak Amerykaninowi trudne warunki rywalizacji i długimi momentami wyglądał na pięściarza lepszego.

Wach w trakcie walki doznał kontuzji prawego łokcia. Polski pięściarz korzystał od 7. rundy tylko z jednej ręki, a jego uraz został dostrzeżony przez lekarzy nadzorujących pojedynek. Walka została przerwana w dziewiątej odsłonie.

Miller zapisał w swoim rekordzie 20. zawodowe zwycięstwo i nadal pozostaje pięściarzem niepokonanym. Dla Wacha była to trzecia zawodowa porażka - wcześniej przegrał z Władimirem Kliczko oraz Aleksandrem Powietkinem.

Powtórka walki Mariusza Wacha z Jarrellem Millerem w niedzielę o godzinie 8:30 oraz 20:00 w Polsacie Sport.