W półfinale rozgrywek biało-czerwoni rozprawili się z Flash Gaming, aby kilka dni później podjąć legendarne w Azji i nie tylko TyLoo. „Aniołki” Dominika ‘GruBego’ Świderskiego zagwarantowały widzom pokaz prawdziwej dominacji. Formacja znad Wisły nie miała bowiem skrupułów, by dosłownie zniszczyć gospodarzy z Państwa Środka. Najpierw upokorzyła ich na Mirage, tracąc zaledwie pięć rund, a następnie sukces ten powtórzyła również na Overpass.

- Mecz bez historii, więc nie ma też się nad czym rozwodzić. Po prostu zrobiliśmy swoje. Rewelacyjna dyspozycja naszych „Aniołków”! - pisali na Facebooku włodarze organizacji tuż po zakończeniu pojedynku.

AGO Gaming 2:0 TyLoo
Mirage 16:5; Overpass 16:5

Dzisiejsze zwycięstwo zagwarantowało Polakom udział w wielkim finale China Top 2017 Shenzhen. Ten odbędzie się już we wtorek o 12:00. Przeciwnikiem AGO Gaming będzie wygrany finału drabinki przegranych: Vega Squadron bądź TyLoo.

W puli nagród rozgrywek ulokowano niemal $115,000. Triumfator zmagań zgarnie znaczną część powyższej sumy, bowiem ponad $75,000.