FAZA GRUPOWA 

 

Grupa A

14 czerwca 2018

17:00 Rosja - Arabia Saudyjska (Moskwa)

15 czerwca 2018

14:00 Egipt - Urugwaj (Jekaterynburg)

19 czerwca 2018

20:00 Rosja - Egipt (St. Petersburg)

20 czerwca 2018

17:00 Urugwaj - Arabia Saudyjska (Rostów)

25 czerwca 2018

16:00 Urugwaj - Rosja (Samara)
16:00 Arabia Saudyjska - Egipt (Wołgograd)

Grupa B

15 czerwca

17:00 Maroko - Iran (St. Petersburg)
20:00 Portugalia - Hiszpania (Soczi)

20 czerwca

14:00 Portugalia - Maroko (Moskwa)
20:00 Iran - Hiszpania (Kazań)

25 czerwca

20:00 Iran - Portugalia (Sarańsk)
20:00 Hiszpania - Maroko (Kaliningrad)

Grupa C

16 czerwca

12:00 Francja - Australia (Kazań)
18:00 Peru - Dania (Sarańsk)

21 czerwca

 

14:00 Dania - Australia (Samara)
17:00 Francja - Peru (Jekaterynburg)

26 czerwca

16:00 Dania - Francja (Moskwa)
16:00 Australia - Peru (Soczi)

Grupa D

16 czerwca

15:00 Argentyna - Islandia (Moskwa)
21:00 Chorwacja - Nigeria (Kaliningrad)

21 czerwca

20:00 Argentyna - Chorwacja (Niżny Nowogrod)

22 czerwca

17:00 Nigeria - Islandia (Wołgograd)

26 czerwca

20:00 Nigeria - Argentyna (St. Petersburg)
20:00 Islandia - Chorwacja (Rostów)

Grupa E

17 czerwca

14:00 Kostaryka - Serbia (Samara)
20:00 Brazylia - Szwajcaria (Rostów)

22 czerwca

14:00 Brazylia - Kostaryka (St. Petersburg)
20:00 Serbia - Szwajcaria (Kaliningrad)

27 czerwca

20:00 Serbia - Brazylia (Moskwa)
20:00 Szwajcaria - Kostaryka (Niżny Nowogrod)

Grupa F

17 czerwca

17:00 Niemcy - Meksyk (Moskwa)

18 czerwca

14:00 Szwecja - Korea Południowa (Niżny Nowogrod)

23 czerwca

 

17:00 Korea Południowa - Meksyk (Rostów)

20:00 Niemcy - Szwecja (Soczi)

27 czerwca

16:00 Korea Południowa - Niemcy (Kazań)
16:00 Meksyk - Szwecja (Jekaterynburg)

Grupa G

18 czerwca

17:00 Belgia - Panama (Soczi)
20:00 Tunezja - Anglia (Wołgograd)

23 czerwca

14:00 Belgia - Tunezja (Moskwa)

24 czerwca

14:00 Anglia - Panama (Niżny Nowogrod)

28 czerwca

16:00 Anglia - Belgia (Kaliningrad)
16:00 Panama - Tunezja (Sarańsk)

 

Grupa H

19 czerwca

 

14:00 Kolumbia - Japonia (Sarańsk)
17:00 Polska - Senegal (Moskwa)

24 czerwca

 

17:00 Japonia - Senegal (Jekaterynburg)

20:00 Polska - Kolumbia (Kazań)

28 czerwca

20:00 Japonia - Polska (Wołgograd)
20:00 Senegal - Kolumbia (Samara)

 

 FAZA PUCHAROWA 

1/8 FINAŁU

30 czerwca

16:00 Zwycięzca grupy A - drugi zespół grupy B (Soczi)
20:00 Zwycięzca grupy C - drugi zespół grupy D (Kazań)

1 lipca

16:00 Zwycięzca grupy B - drugi zespół grupy A (Moskwa - Łużniki)
20:00 Zwycięzca grupy D - drugi zespół grupy C (Niżny Nowogrod)

2 lipca

16:00 zwycięzca grupy E - drugi zespół grupy F (Samara)
20:00 zwycięzca grupy G - drugi zespół grupy H (Rostów)

3 lipca

16:00 Zwycięzca grupy F - drugi zespół grupy E (St. Petersburg)
20:00 Zwycięzca grupy H - drugi zespół grupy G (Moskwa - Otkrytiye)

ĆWIERĆFINAŁY

6 lipca

16:00 1A/2B - 1C/2D (Niżny Nowogrod)
20:00 1E/2F - 1G/2H (Kazań)

7 lipca

16:00 1F/2E - 1H/2G (Soczi)
20:00 1B/2A - 1D/2C (Samara)

PÓŁFINAŁY

10 lipca

20:00 Półfinał 1 (St. Petersburg)

11 lipca

20:00 Półfinał 2 (Moskwa - Łużniki)

MECZ O 3. MIEJSCE

14 lipca

16:00 (St. Petersburg)

FINAŁ

15 lipca

17:00 Finał (Moskwa - Łużniki)