Piłka nożna

Boniek potwierdza! Wiemy z kim i gdzie...

Pomocnik reprezentacji Polski ostatni raz wybiegł na boisko 19 listopada w meczu z Juventusem (3:2). Przed kolejnym meczem z Bologną (0:3) doznał urazu mięśnia dwugłowego uda. Z tego powodu Linetty nie zagrał już w trzech spotkaniach. Wydawało się, że na dniach wróci do zdrowia i już w połowie grudnia wróci do gry. Jego rehabilitacja jednak się przedłuża…

 

Włoskie media sugerują, że Polak wróci do treningów 19 grudnia tuż przed meczem z Napoli, ale realny scenariusz zakłada, że na boisku pojawi się dopiero 30. dnia tego miesiąca w spotkaniu ze SPAL 2013.

 

Urazy gnębią reprezentantów naszego kraju i nie jest to najlepsza informacja dla selekcjonera. W ostatnim czasie kontuzje przytrafiały się Łukaszowi Piszczkowi, Michałowi Pazdanowi, Arturowi Jędrzejczykowi, Jakubowi Błaszczykowskiemu, czy Sławomirowi Peszce. Problemy z grą w klubie mają Krychowiak i Grosicki. Oby pech opuścił naszych reprezentantów w przyszłym roku i niech w najwyższej formie zdrowotnej i tej sportowej pojadą na mundial w Rosji.