Wielka wpadka kibiców Chelsea na meczu z beniaminkiem!

Chelsea nie miała większych problemów z pokonaniem Huddersfield na wyjeździe, a samo spotkanie raczej nie zostanie zapamiętane ze względów sportowych. Większe wrażenie może zrobić zachowanie fanów "The Blues", którzy nie popisali się w pierwszej połowie...

Mistrzowie Anglii szybko zmazali plamę po sobotniej wpadce, kiedy to przegrali w słabym stylu z West Ham United. We wtorkowy wieczór Chelsea dominowała na Kirklees Stadium i pewnie wygrała 3:1, mając mecz pod kontrolą niemal przez 90 minut, tracąc gola w ostatniej akcji meczu. Gole strzelili Tiemoue Bakayoko, Willian, Pedro - a więc zawodnicy, którzy bardzo potrzebowali dobrego występu - kolejny występ zaliczył 17-letni Ethan Ampadu, więc Antonio Conte mógł być więc względnie zadowolony.

Za londyńczykami do Huddersfield podążyła grupa oddanych fanów "The Blues", którzy jednak nie popisali się w pierwszej połowie. Nie chodzi jednak o awanturę, bójkę czy cokolwiek złego. Chodzi o zwyczajną przyśpiewkę, która w teorii miała wyśmiać przeciwnika, a w praktyce ośmieszyła... samych fanów Chelsea!

W pierwszej połowie kibice Chelsea zaśpiewali bowiem "Mistrzowie Anglii, wy nigdy tego nie zaśpiewacie". To, że londyński klub jest aktualnym mistrzem Anglii, się oczywiście zgadza. Problem w tym, że Huddersfield... wywalczyło tytuł mistrzowski 31 lat przed "The Blues! Było to w sezonie 1923/1924 - co ciekawe w dwóch kolejnych również udało się im zakończyć sezon na pierwszym miejscu.

A Chelsea swój pierwszy tytuł wywalczyła dopiero w sezonie 1954/1955...