Piłka nożna

Heynckes: Lewandowski to urodzony strzelec

Francuscy dziennikarze donoszą, że w kontrakcie Neymara z PSG istnieje pewna tajna klauzula, na mocy której Brazylijczyk mógłby - po dwóch latach spedzonych w Paryżu - odejść bez problemów do Realu Madryt. Cena jaką "Królewscy" musieliby zapłacić za Neymara to jednak sporo ponad 300 milionów euro.

Zobaczymy jak się sprawa potoczy, jeśli paryżanie zdołają wygrać w Lidze Mistrzów. A przypomnijmy, że na ich drodze w 1/8 finału tegorocznej edycji stanie... właśnie Real Madryt. Oficjalnie Neymara z francuskim klubem łączy kontrakt 30 czerwca 2022. Jeśli jednak wierzyć francuskim źródłom, Brazylijczyk mógłby się przenieść do Paryża już po 30 czerwca 2019 roku.

Aktualnie Neymar wrócił do stolicy Francji po czterech dniach pobytu w Brazylii. Pojechał tam, bo jego młodsza, 21-letnia siostra zmagała się z jakimiś problemami. A że jest z nią bardzo zżyty - musiał jej pomóc.

 

Przy okazji odwiedził pozostałą część swojej rodziny, a także swojego ulubionego... dentystę. Do Paryża wrócił ponoć "naładowany", jak nigdy. Być może po ewentualnym zwycięstwie na Realem Madryt, Brazylijczyk przekona się by pozostać w PSG na dłużej?