Po odejściu Dennisa ‘dennisa’ Edmana i Andreasa ‘znajdera’ Lindberga w składzie GODSENT pozostało trzech zawodników. Dziś do tego grona oficjalnie dołączyli Ludvig ‘Brollan’ Brolin oraz Hampus ‘hampus’ Poser. Ten drugi - wcześniej występujący w barwach Passions, Red Reserve czy Epsilon Hype - pełnił ostatnio w szwedzkiej formacji rolę zmiennika.

 

Na 21 map rozegranych z nim w składzie GODSENT zwyciężało 14 razy. Brollan - piętnastoletni talent znany choćby z Passions - jakiś czas temu zaprezentował się światowej publice podczas europejskich finałów World Electronic Sports Games w Barcelonie. Zagrał wówczas pod sztandarem fnatic, zastępując Freddy’ego ‘KRiMZa’ Johanssona.

- Przez jakiś czas pracowaliśmy z różnymi profilami drużynowymi - zarówno pod względem umiejętności, jak i wydajności poszczególnych graczy, a także w kontekście psychologicznego dopasowania. Jednym z rezultatów tej pracy jest nowe GODSENT - przyznał Kasper Hvidt, dyrektor sportowy w firmie RFRSH Entertainment.

 

- Chcieliśmy ożywić zespół i stworzyć młodszy, głodny sukcesu skład. Podczas kreowania się nowej formacji będziemy mieli okres zmiennych wyników, ale w perspektywie średnio- i długoterminowej ten plan sprawi, że GODSENT znów stanie na pozycji silnego i groźnego rywala - dodał.

Skład GODSENT:

Simon “twist” Eliasson
Joakim “disco doplan” Gidetun
Fredrik “freddieb” Buö
Ludvig “Brollan” Brolin
Hampus “hampus” Poser

Wielokrotnie podkreślana przez włodarzy "młodość" faktycznie jest widoczna. Po zakontraktowaniu Brollana średnia wieku w GODSENT ledwo przekracza granicę 20 lat.