Naklejki zespołów i personalizowane dla każdego uczestnika autografy są czymś, dlaczego fani Counter-Strike’a: Global Offensive z zapartym tchem wyczekują kolejnych turniejów rangi Major. Przedmioty te stanowią zresztą spore wyróżnienie również dla samych zawodników.

Posiadanie podobnego gadżetu jest w końcu namacalnym dowodem na to, że należy się do ścisłej czołówki światowych rankingów. Majory - a w tym zbliżające się zawody w Bostonie - należą przecież do najbardziej prestiżowych rozgrywek w sezonie.

Pierwszy raz w historii Majorów CS:GO podczas zmagań tej rangi zobaczymy aż 24 reprezentacji. Znacznie zwiększyło to pulę naklejek, autografów czy graffiti. Nie zmieniło to jednak liczby Polaków, którzy dostali się do tego prestiżowego grona. Jak rok temu w Krakowie, tak i tym razem w Bostonie zobaczymy piątkę z Virtus.pro oraz Pawła ‘innocenta’ Mocka - tym razem pod sztandarem Sprout.

Kolejny Major odbędzie się w Atlancie i Bostonie pod patronatem ELEAGUE. Faza grupowa rozgrywek rozpocznie się już 19 stycznia.

 

Pełna lista naklejek graczy przygotowanych na turniej ELEAGUE Major w Bostonie wraz ze zdjęciami pod tym LINKIEM.

 

Pełna lista drużynowych graffiti przygotowanych na turniej ELEAGUE Major w Bostonie wraz ze zdjęciami pod tym LINKIEM.