Sporty walki

Walka Szpilka - Zimnoch w MMA? "Może KSW...

Coraz więcej mówi się o pięściarzach, którzy już niebawem mają pojawić się w klatce KSW. Chodzi przede wszystkim o Szpilkę i Masternaka, a głos na temat popularnych pięściarzy w studiu przed galą "41" zabrali włodarze federacji, a konkretnie Martin Lewandowski:
Jeśli chodzi o Szpilkę i rok 2018, jest to sama prawda, duża prawda i tylko prawda! Sprawa przypomina tę Damiana Janikowskiego - zawodnik, który musi wykończyć swoje zobowiązania w boksie, ale jeśli przejdzie do MMA, będzie to na sto procent KSW. 
Czy jest możliwa równoległa kariera w klatce KSW i boksie zawodowym?
Rozmawialiśmy o tym i razem z Maciejem wiemy, że takie połączenie na dłuższą metę jest niemożliwe. Trzeba z czegoś zrezygnować. My namawiamy go gorąco na MMA i uważamy, że w tej dyscyplinie zarobi dużo więcej.
Pewne negocjacje trwają także w przypadku Masternaka, jednak Kawulski przyznał, że póki co rozmowy są dużo mniej zaawansowane, niż ze Szpilką. "Póki co była tylko pierwsza randka" - przyznał współwłaściciel KSW.
Mateusz chciałby rozwijać się w parterze, uczyć kopnięć, ale pozostawać ciągle w zawodowym boksie.
 
Jakie będą losy Szpilki i Masternaka? Rozmowa ze studia z Martinem Lewandowskim i Maciejem Kawulskim w załączonym materiale wideo.