Od 27 listopada, czyli od dnia w którym książę Harry oświadczył się amerykańskiej aktorce Meghan Markle, brytyjskie media żyją każdym poczynionym przez nich krokiem. Każdy szczegół dotyczący ślubu pary rozpala do czerwoności prasę, telewizję, a przede wszystkim media społecznościowe.

Książę pojawił się ostatnio w siedzibie radia BBC by przeprowadzić wywiad z... Barackiem Obamą. Zanim jednak Jego Wysokość wcielił się w rolę dziennikarza spotkał się z gwiazdą światowego boksu.

Zachwycony Joshua pożartował chwilę z członkiem rodziny królewskiej zrobił też pamiątkowe zdjęcie, które umieścił potem na Twitterze. W podpisie znalazły się m.in. gratulacje z okazji zaręczyn oraz pytanie "Potrzebujesz świadka?".

Gdyby książę Harry przystał na tę ofertę, to niewątpliwie reakcja Meghan Markle, a zwłaszcza królowej Elżbiety II byłaby bezcenna. Pytanie tylko co na to książę William.

 

Ciekawe w jakiej formie byłby brytyjski pięściarz na uroczystości. Przypomnijmy, że najprawdopodobniej w kwietniu dojdzie do jego pojedynku z Josephem Parkerem, którego stawką będą mistrzowskie pasy organizacji WBA, IBF i WBO w wadze ciężkiej. Obozy obu zawodników są w trakcie rozmów.