Piłka nożna

Piłkarz z Ekstraklasy trafi do Napoli?

– Jesteśmy na ostatniej prostej. Z zawodnikiem wszystko jest ustalone, musimy jeszcze dostać ostateczną zgodę od klubu. Opóźnienia wynikają ze zmian właścicielskich w Rijece, Włoch się wycofał, klub przejmuje Damir Misković, który teraz przepisuje dokumenty, ma dużo spraw na głowie. Ale myślę, że 2 lub 3 stycznia dokończymy ten temat – mówi w rozmowie z "PS" menedżer Vrdoljak, który zajmuje się tym transferem.

Według informacji dziennika, 26-latek miałby związać się z warszawskim klubem już w przyszłym tygodniu. Legii zależy też na jak najszybszym przyjeździe Czarnogórca do Waszawy - 10 stycznia zespół Romeo Jozaka wyrusza bowiem do USA na turniej Florida Cup. A żeby zawodnik mógł przedstawić się polonii, trzeba mu najpierw załatwić amerykańską wizę.

Versović jest podstawowym prawym obrońcą Rijeki. W 28 meczach obecnego sezonu 26-latek zdobył dwie bramki i zanotował dwie asysty. Zeszły sezon skończył natomiast z sześcioma golami i 10 asystami w 40 meczach. Serwis transfermarkt.de wycenia 15-krotnego reprezentanta Czarnogóry na 1,75 mln euro.