Piłkarski popis "Zatora" w meczu ze Skrą. Uratował punkt... nogą! (WIDEO)

Niebywałą przytomnością umysłu popisał się Paweł Zatorski w 3. secie meczu ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów. Libero gospodarzy w efektowny sposób podbił piłkę nogą, dzięki czemu dał szansę kolegom na wyrównanie wyniku.

Sytuacja miała miejsce w 3. secie przy stanie 7:6 dla bełchatowian. Co więcej piłka była po ich stronie i to oni przeprowadzili atak, jednak  uderzenie Karola Kłosa sparował blok w składzie Rafał Buszek - Łukasz Wiśniewski. Piłka nadal zmierzała jednak w kierunku pola ZAKSY i kolejny punkt dla Skry wisiał w powietrzu. W ostatniej chwili piłkarskimi umiejętnościami popisał się "Zator", który podbił piłkę sparowaną przez jego kolegów.

Libero podopiecznych Andrei Gardiniego podbił piłkę lewą nogą, a ta poszybowała praktycznie pionowo do góry, dzięki czemu koledzy reprezentanta Polski mogli przeprowadzić kontrę. Ostatecznie akcja zakończyła się punktem kędzierzynian, po skutecznym bloku Maruice'a Torresa i Wiśniewskiego.

W załączonym materiale wideo piłkarska interwencja Pawła Zatorskiego.