Reprezentujący Czarnogórę zawodnik jest dobrze znany polskim fanom z występów na galach w naszym kraju. Walczył m.in. na PLMMA, gdzie przegrał z Łukaszem Chlewickim, lecz najgłośniej było o nim podczas występów dla KSW. Dla największej polskiej organizacji MMA stoczył trzy pojedynki i wszystkie przegrał - kolejno z Maciejem Jewtuszką (12-4, 7 KO, 5 SUB), Arturem Sowińskim (18-9-2NC, 6 KO, 7 SUB) oraz Anzorem Azhievem (7-2-1NC, 1 KO, 1 SUB).

 

O tym, jak bardzo lubi walkę niech świadczy fakt, że od porażki z Azhievem stoczył aż szesnaście pojedynków, podczas gdy jego pogromca... zaledwie jeden! Aktualnie Bakocevic znajduje się na fali czterech wygranych z rzędu, choć rekordy jego przeciwników raczej nie powalają. Jeśli zsumujemy je wszystkie to wyjdzie nam... pięć zwycięstw i trzydzieści pięć porażek.

 

Bakocevic po prostu kocha walkę, o czym dał znać także w 2018 roku. Na swoim Facebooku poinformował, że ma już zaplanowanych 6 pojedynków! Tak wygląda jego plan działań:

 

25.02 - gala Combat Challenge w Pancevie (Serbia)
10.03 - gala Noc Gladijatora w Dubrovniku (Chorwacja)
23.03 - Gala Malcher Fight Night w Karlsruhe (Niemcy)
28.04 - Gala Megdan FC w Novym Sadzie (Serbia)
18.05 - Gala WFC W Ljubljanie (Słowenia)
06. - Gala MFC w Podgoricy (Czarnogóra)

 

Jak na razie rekordowym rokiem Czarnogórca jest 2017 rok, kiedy to stoczył siedem walk. Widać więc, że Bakocevic celuje w kolejne wielkie osiągnięcie. Czy mu się uda?

Skrót walki Bakocevic - Sowiński w załączonym materiale wideo.