SOBOTA

 

BIATHLON

 

Puchar Swiata Ruhpolding

 

sztafeta kobiet godz. 14:20 (Polsat Sport)

komentują: Marcin Muras i Magda Grzywa

 

SIATKÓWKA

 

PlusLiga

 

Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle godz. 14:45 (Polsat Sport)

Komentują: Tomasz Swędrowski i Damian Dacewicz

 

ONICO Warszawa - Trefl Gdańsk godz. 20:00 (Polsat Sport)

Komentują: Jerzy Mielewski i Wojciech Drzyzga

 

IBB Polonia Londyn

 

IBB Polonia Londyn - Wessex Volleyball Club godz. 17:30 (Polsat Sport)

Komentują: Adam Romański i Maciej Jarosz

 

RUGBY

 

Liga Mistrzów

 

Ulster Rugby – La Rochelle godz. 13:55 (Polsat Sport News)

Komentują: Robert Małolepszy I Krzysztof Serafin

 

Ospreys – Saracens godz. 20:40 (Polsat Sport Extra)

Komentują: Mariusz Liedel I Krzysztof Serafin

 

NIEDZIELA

 

BIATHLON

 

Puchar Swiata Ruhpolding

 

bieg ze startu wspólnego mężczyzn godz. 12:05 (Polsat Sport Extra)

komentują: Marcin Muras i Magda Grzywa

 

bieg ze startu wspólnego kobiet godz. 14:30 (Polsat Sport Extra)

komentują: Marcin Muras i Magda Grzywa

 

KOSZYKÓWKA

 

Polska Liga Koszykówki

 

Rosa Radom - BM Slam Ostrów Wielkopolski godz. 12:30 (Polsat Sport)

Komentują: Adam Romański i Tomasz Jankowski

 

SIATKÓWKA

 

PlusLiga

 

Aluron Virtu Warta Zawiercie - PGE Skra Bełchatów godz. 14:45 (Polsat Sport)

Komentują: Jerzy Mielewski i Krzysztof Ignaczak

 

Liga Siatkówki Kobiet

 

Chemik Police - Grot Budowlani Łódź godz. 20:00 (Polsat Sport)

Komentują: Przemysław Iwańczyk i Ireneusz Mazur

 

RUGBY

 

Liga Mistrzów

 

Racing 92 - Munster Rugby godz. 13:55 (Polsat Sport Extra)

Komentują: Robert Małolepszy I Andrzej Kopyt

 

SIATKÓWKA PLAŻOWA

 

2018 CEV Beach Volleyball European Championship Master

 

półfinał kobiet godz. 9:00 (Polsat Sport News)

komentuje: Adrian Brzozowski

 

półfinał kobiet godz. 10:00 (Polsat Sport News)

komentuje: Adrian Brzozowski

 

półfinał mężczyzn godz. 11:00 (Polsat Sport News)

komentuje: Adrian Brzozowski

 

półfinał mężczyzn godz. 12:00 (Polsat Sport News)

komentuje: Adrian Brzozowski

 

mecz o 3. miejsce kobiet godz. 13:30 (Polsat Sport News)

komentuje: Bartosz Heller

 

mecz o 3. miejsce mężczyzn godz. 14:30 (Polsat Sport News)

komentuje: Bartosz Heller

 

finał kobiet godz. 16:00 (Polsat Sport News)

komentuje: Bartosz Heller

 

finał mężczyzn godz. 17:00 (Polsat Sport News)

komentuje: Bartosz Heller.