Na ostatniej gali FEN 19 doszło do pojedynku raperów: Gabriel "Arab" Al-Sulwi (1-0, 1 KO) stanął do walki z Bartłomiejem "Rubym" Brzezińskim (0-1), a walka zakończyła się nokautem pierwszego z artystów. Federacja FEN podążyła tym samym szlakiem niejako utartym przez KSW, która nieco wcześniej zaangażowała Popka Monstera (3-3, 3 KO). 39-letni raper przyciągnął przed ekrany tysiące widzów.
 
To nie był jednak koniec "łowów", jeśli mamy na myśli show biznes. Bohaterem ostatniej gali KSW 41 był aktor Tomasz Oświeciński (1-0, 1 KO), który wygrał z wcześniej wspomnianym Popkiem. Czy saga raperów będzie mieć swoją kontynuację? W rozmowie z Radiem Szczecin swoją gotowość na MMA wyraził Michał "Sobota" Sobolewski!
Mam fazę na to, żeby próbować sprawdzać się w różnych dziedzinach życia. Jeżeli chodzi o występ w MMA, gdyby się uprzeć, to motywacją musiałyby być pieniądze, ponieważ sport zostawiam sportowcom.
Sobota miał już okazję współpracować z KSW, tworząc w 2016 roku kawałek zapowiadający galę oznaczoną numerkiem 36. W klipie wystąpił wówczas między innymi gwiazdor organizacji, Michał Materla (25-5, 7 KO, 12 sub).
 
Klip "Trzy Korony" nagrany przez Sobotę, Bonsona, Bilona i innych na potrzeby KSW 36 w załączonym materiale wideo.