– W 2017 roku byliśmy twardzi, szukaliśmy rozwiązań i ciężko trenowaliśmy co dało ostatecznie dobre rezultaty w końcówce roku. Mam nadzieję, że utrzymamy ten trend i że pozostała część sezonu będzie dla nas owocna. Dla kibiców sobotni mecz to gratka. Przygotowałem dla nich niespodziankę, ale nie zdradzę nic więcej… tylko zaproszę do naszej hali. Zabierzcie znajomych, rodzinę i bądźcie naszym siódmym zawodnikiem. Stwórzmy razem świetne widowisko i dalej piszmy historię polsko-angielskiej siatkówki. Do zobaczenia! – powiedział Piotr Graban, trener IBB Polonii Londyn.

– Jestem bardzo zadowolony, że znowu będę mógł rywalizować na boisku. Mam nadzieję, że moja ambicja i doświadczenie pomoże nam dotrzeć do upragnionego celu. Liczę również na wsparcie naszych niezawodnych kibiców, którzy są z nami wszędzie, nieważne w jakim miejscu gramy. Chciałbym zaprosić na mecz wszystkich zainteresowanych, jak i tych którzy jeszcze nie widzieli nas w akcji. Emocje będą kapitalne, tym bardziej że chcemy się zrewanżować za porażkę w poprzedniej rundzie. – skomentował Bartosz Kisielewicz, rozgrywający IBB Polonii Londyn, który po krótkiej przerwie powrócił do składu drużyny.

– Chcemy, aby Londyn ponowie pokazał światu, że potrafi zorganizować siatkarskie, profesjonalne widowisko. Planujemy atrakcje dla kibiców i oczywiście sportowe emocje. Zachęcamy wszystkich do rezerwacji biletów wstępu i spędzenia z nami miło czasu. Zapraszamy rodziny z dziećmi, grupy znajomych, przyjaciół. A wszystkim, którzy nie mogą osobiście dopingować naszych zawodników polecamy transmisje w telewizji Polsat Sport lub Internecie. – zaprosił prezes IBB Poloni Londyn, Bartek Łuszcz.

Transmisja meczu IBB Polonia - Wessex od godziny 17:30 w Polsacie Sport!