Rybus latem opuścił francuski Olympique Lyon i za 3,5 miliona euro ponownie przeniósł się do Rosji. Aktualny klub reprezentanta Polski doskonale radzi sobie w Premier Lidze i z przewagą ośmiu punktów nad Zenitem lideruje w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Po letnich zmianach w życiu sportowym przyszedł również czas na zmiany w życiu osobistym. Po wielu latach Rybus rozstał się ze swoją partnerką Natalią Czubaj i szybko znalazł sobie nowy obiekt westchnień. Śliczna blondynka została zastąpiona przez urokliwą brunetkę. Reprezentant Polski pochwalił się nową partnerką za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tajemnicza brunetka towarzyszyła już Rybusowi podczas charytatywnego turnieju organizowanego przez piłkarza "Gwiazdy na Gwiazdkę" w Łowiczu.


Internauci jednak błyskawicznie zwrócili uwagę na kolejną zmianę, ale tym razem w wyglądzie piłkarza. A dokładniej chodzi o uzębienie Rybusa. Nie da się ukryć, że "klawiatura" została odświeżona, a piłkarz może swobodnie i szeroko uśmiechać się przy boku nowej partnerki.