LSK: Chemik Police - Grot Budowlani Łódź. Transmisja w Polsacie Sport

Dwie drużyny reprezentujące Polskę w siatkarskiej Lidze Mistrzów zmierzą sie w hicie Ligi Siatkówki Kobiet. Transmisja meczu Chemik Police - Grot Budowlani Łódź w Polsacie Sport.

Zarówno łodzianki, jak i policzanki mają za sobą ciężkie mecze w Lidze Mistrzyń. Oba zespoły musiały uznać wyższość rywalek. Chemik przegrał w trzech setach z Dynamem Kazań, a Budowlane wywalczyły jednego seta w pojedynku z ubiegłorocznymi zwyciężczyniami LM, VakifBankiem Stambuł.

W poprzedniej kolejce Ligi Siatkówki Kobiet, Grot Budowlane Łódź niespodziewanie we własnej hali uległy Legionovii Legionowo 2:3. Z kolei Chemik Police pokonał ŁKS Commercecon Łódź 3:2. Obecnie w tabeli LSK pierwsze miejsce ze zdobyczą 34 punktów zajmuje ŁKS. Chemik plasuje się na drugiej pozycji (30 punktów). Trzeci jest Developres (29 punktów), a czwarte Budowlane (25 punktów).

Transmisja meczu Chemik Police - Grot Budowlani Łódź od 20:00 w Polsacie Sport.