Pamela Anderson i Adil Rami poznali się podczas ubiegłorocznych zawodów Grand Prix Formuły 1 w Monte Carlo. O związku błyskawicznie zrobiło się głośno ze względu na to, jak francuski piłkarz i amerykańska aktorka są znani w swoich krajach i na całym świecie. Jednym z głównych tematów była różnica wieku pomiędzy zakochanymi, która wynosi 18 lat.

Anderson 1 lipca 2017 roku skończyła 50 lat... i właśnie w tym wieku podjęła jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu o przeprowadzce do Francji. Do tej pory aktorka mieszkała w rezydencji w Malibu, która po przenosinach Pameli do Marsylii będzie wynajmowana bogatym chętnym. W lecie cena za miesiąc wynajmu ma wynosić ponad 50 tysięcy dolarów.

Miejsce, w które przeprowadza się aktorka jest nieprzypadkowe, bowiem właśnie w Marsyli gra i mieszka od lata 2017 roku Adil Rami. Francuz przeszedł do Olympique z Sevilli za 6 milionów euro. W tym sezonie zagrał w 21 meczach Ligue 1, a także między innymi w sześciu spotkaniach Ligi Europy. W jednym z nich Rami zdobył bramkę.