16 lutego (piątek):


01:05 - Curling - turniej mężczyzn
01:30 - Skeleton mężczyzn – 3. i 4. przejazd
02:00 - Łyżwiarstwo figurowe - program krótki mężczyzn
04:10 - Hokej na lodzie - turniej mężczyzn
04:15 - Snowboard - Cross kobiet (ew. Zuzanna Smykała)
06:05 - Curling  - turniej kobiet
07:00 - Biegi narciarskie - 15 kilometrów stylem dowolnym mężczyzn
08:40 - Hokej na lodzie - turniej mężczyzn
12:00 - Narciarstwo dowolne - skoki akrobatyczne kobiet
12:00 - Łyżwiarstwo szybkie - 5000 metrów kobiet
12:05 - Curling – turniej mężczyzn
12:20 - Skeleton kobiet – 1. i 2. przejazd
13:10 - Hokej na lodzie - turniej mężczyzn
13:30 - Skoki narciarskie - kwalifikacje do konkursu indywidualnego na skoczni dużej (ew. Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Stefan Hula, Maciej Kot)

17 lutego (sobota):


01:05 - Curling - turniej kobiet
02:00 - Łyżwiarstwo figurowe - program dowolny mężczyzn
03:00 - Narciarstwo alpejskie – supergigant kobiet
04:10 - Hokej na lodzie - turniej mężczyzn
05:00 - Narciarstwo dowolne - slopestyle kobiet
06:05 - Curling - turniej mężczyzn
08:40 - Hokej na lodzie - turniej mężczyzn
10:30 - Biegi narciarskie - sztafeta 4x5 kilometrów kobiet (Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Ewelina Marcisz, Martyna Galewicz)
11:00 - Short track - 1500 metrów kobiet (ew. Magdalena Warakomska); 1000 metrów mężczyzn.
12:00 - Narciarstwo dowolne - skoki akrobatyczne mężczyzn (kwalifikacje)
12:05 - Curling - turniej kobiet
12:15 - Biathlon - bieg masowy kobiet (ew. Weronika Nowakowska, Krystyna Guzik, Magdalena Gwizdoń, Monika Hojnisz, Kamila Żuk)
12:20 - Skeleton kobiet – 3. i 4. przejazd
13:10 - Hokej na lodzie - turniej mężczyzn
13:30 - Skoki narciarskie - konkurs indywidualny na skoczni dużej (ew. Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Stefan Hula, Maciej Kot)

18 lutego (niedziela):


01:05 - Curling - turniej mężczyzn
02:15 - Narciarstwo alpejskie - slalom gigant mężczyzn (Michał Jasiczek)
04:10 - Hokej na lodzie - turniej mężczyzn
05:15 - Narciarstwo dowolne – slopestyle mężczyzn
06:05 - Curling - turniej kobiet
07:15 - Biegi narciarskie - sztafeta 4x5 kilometrów mężczyzn
08:40 - Hokej na lodzie - turniej mężczyzn
12:00 - Narciarstwo dowolne - skoki akrobatyczne mężczyzn
12:00 - Łyżwiarstwo szybkie – wyścig drużynowy mężczyzn (kwalifikacje);  500 metrów kobiet (Natalia Czerwonka)
12:05 - Bobsleje - dwójki mężczyzn – 1. i 2. przejazd (Mateusz Luty, Krzysztof Tylkowski)
12:05 - Curling - turniej mężczyzn
12:15 - Biathlon - bieg masowy mężczyzn (ew. Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec)
13:10 - Hokej na lodzie - turniej mężczyzn

19 lutego (poniedziałek):


01:05 - Curling – turniej kobiet
01:30 - Snowboard - Big Air kobiet (kwalifikacje)
02:00 - Narciarstwo dowolne - halfpipe kobiet (kwalifikacje)
02:00 - Łyżwiarstwo figurowe - program krótki par tanecznych (Natalia Kaliszek, Maksym Spodyriew)
06:05 - Curling – turniej mężczyzn
12:00 - Łyżwiarstwo szybkie - wyścig drużynowy kobiet (kwalifikacje; ew. (Karolina Bosiek, Katarzyna Bachleda-Curuś, Natalia Czerwonka, Katarzyna Woźniak, Luiza Złotkowska) ; 500 metrów mężczyzn (Artur Waś, Piotr Michalski, Artur Nogal)
12:05 - Curling – turniej kobiet
12:15 - Bobsleje - dwójki mężczyzn - 3. i 4. przejazd (Mateusz Luty, Krzysztof Tylkowski)
13:30 - Skoki narciarskie - konkurs drużynowy na skoczni dużej (reprezentacja Polski)

 

20 lutego (wtorek):


01:05 - Curling – turniej mężczyzn
02:00 - Łyżwiarstwo figurowe – program dowolny par tanecznych (Natalia Kaliszek/Maksym Spodyriew)
02:30 - Narciarstwo dowolne – halfpipe kobiet
04:10 - Hokej na lodzie – turniej mężczyzn
05:00 - Narciarstwo dowolne - halfpipe mężczyzn (kwalifikacje)
06:05 - Curling – turniej kobiet
08:40 - Hokej na lodzie – turniej mężczyzn
11:00 - Kombinacja norweska mężczyzn - skoki na dużej skoczni (ew. Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz)
11:00 - Short track – kwalifikacje 1000 metrów kobiet (Magdalena Warakomska); kwalifikacje 500 metrów mężczyzn (Bartosz Konopko)
11:00 - Short track – sztafeta kobiet
12:05 - Curling – turniej mężczyzn
12:15 - Biathlon - sztafeta mieszana (reprezentacja Polski)
12:50 - Bobsleje - dwójki kobiet – 1. i 2. przejazd
13:10 - Hokej na lodzie – turniej mężczyzn
13:45 - Kombinacja norweska mężczyzn - bieg na 10 kilometrów (ew. Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz)

21 lutego (środa):


01:05 - Curling - turniej kobiet
01:30 - Snowboard - Big Air kobiet (kwalifikacje)
02:00 - Łyżwiarstwo figurowe – program krótki solistek
03:00 - Narciarstwo alpejskie – zjazd kobiet (ew. Maryna Gąsienica-Daniel)
05:15 - Narciarstwo dowolne - skicross mężczyzn
04:10 - Hokej na lodzie – ćwierćfinał mężczyzn
06:05 - Curling - turniej mężczyzn
08:40 - Hokej na lodzie – ćwierćfinał mężczyzn
08:40 - Hokej na lodzie – turniej kobiet – mecz o brązowy medal
11:00 - Biegi narciarskie - sprint drużynowy techniką dowolną (ew. Maciej Staręga i Dominik Bury; ew. Sylwia Jaśkowiec i Justyna Kowalczyk)
12:00 - Łyżwiarstwo szybkie - wyścig drużynowy kobiet (ew. Karolina Bosiek, Katarzyna Bachleda-Curuś, Natalia Czerwonka, Katarzyna Woźniak, Luiza Złotkowska) i wyścig drużynowy mężczyzn
12:05 - Curling – turniej kobiet
12:40 - Bobsleje - dwójki kobiet - 3. i 4. przejazd
13:10 - Hokej na lodzie – ćwierćfinał mężczyzn

22 lutego (czwartek):


01:05 - Curling – baraże kobiet i mężczyzn
02:15 - Narciarstwo alpejskie - slalom mężczyzn (Michał Jasiczek)
03:30 - Narciarstwo dowolne – halfpipe mężczyzn
04:00 - Snowboard – slalom gigant równoległy kobiet i mężczyzn (Aleksandra Król, Karolina Sztokfisz, Weronika Biela, Oskar Kwiatkowski) - kwalifikacje
05:10 - Hokej na lodzie – finał turnieju kobiet
08:30 - Kombinacja norweska mężczyzn – rywalizacja drużynowa (Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz)
11:00 - Short track - 1000 metrów kobiet (ew. Magdalena Warakomska)
11:00 - Short track - 500 metrów mężczyzn (ew. Bartosz Konopko)
11:00 - Short track - sztafeta mężczyzn
11:20 - Kombinacja norweska mężczyzn – rywalizacja drużynowa (Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz)
12:05 - Curling – półfinały mężczyzn
12:15 - Biathlon - sztafeta kobiet (reprezentacja Polski)

23 lutego (piątek):


01:30 - Snowboard - Big Air kobiet
02:00 - Łyżwiarstwo figurowe – program krótki solistek
03:00 - Narciarstwo alpejskie – kombinacja alpejska kobiet - supergigant (Maryna Gąsienica-Daniel)
05:15 - Narciarstwo dowolne kobiet – skicross
06:30 - Narciarstwo alpejskie – kombinacja alpejska kobiet - slalom (Maryna Gąsienica-Daniel)
07:35 - Curling – mecz o brązowy medal mężczyzn
08:40 - Hokej na lodzie – półfinał mężczyzn
11:00 - Łyżwiarstwo szybkie - 1000 metrów mężczyzn (Konrad Niedźwiedzki, Sebastian Kłosiński, Piotr Michalski)
12:05 - Curling – półfinały kobiet
12:15 - Biathlon - sztafeta mężczyzn
13:10 - Hokej na lodzie – półfinał mężczyzn

24 lutego (sobota):


01:30 - Bobsleje – czwórki mężczyzn – 1. i 2. przejazd (Mateusz Luty, Grzegorz Kossakowski, Łukasz Miedzik, Arnold Zdebiak)
02:00 - Snowboard – Big Air mężczyzn
03:00 - Narciarstwo alpejskie – zawody drużynowe
04:00 - Snowboard – slalom gigant równoległy kobiet i mężczyzn (ew. Aleksandra Król, Karolina Sztokfisz, Weronika Biela, Oskar Kwiatkowski)
06:00 - Biegi narciarskie – bieg na 50 kilometrów stylem klasycznym mężczyzn
07:35 - Curling – finał mężczyzn
12:00 - Łyżwiarstwo szybkie - bieg masowy kobiet (Magdalena Czyszczoń)
12:00 - Łyżwiarstwo szybkie - bieg masowy mężczyzn (Konrad Niedźwiedzki)
12:05 - Curling - mecz o brązowy medal kobiet
13:10 - Hokej na lodzie - mecz o brązowy medal mężczyzn

25 lutego (niedziela):


01:05 – Curling – finał kobiet
01:30 - Bobsleje – czwórki mężczyzn – 3. i 4. przejazd (Mateusz Luty, Grzegorz Kossakowski, Łukasz Miedzik, Arnold Zdebiak)
01:30 - Łyżwiarstwo figurowe – pokazy mistrzów
05:10 - Hokej na lodzie – finał mężczyzn
07:15 - Biegi narciarskie - bieg na 30 kilometrów stylem klasycznym kobiet (Justyna Kowalczyk) FINAŁ
12.00 - CEREMONIA ZAMKNIĘCIA

 

Od 9 do 25 lutego w ramach „otwartego okna” wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu będą mieli nieograniczony dostęp do 3 uruchomionych specjalnie na czas Zimowych Igrzysk Olimpijskich kanałów: Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5, gdzie będzie można oglądać relacje z igrzysk w jakości HD i bez reklam.

 

Kanały dostępne będą na dekoderach Cyfrowego Polsatu pod numerami 222, 223, 224.

 

Dodatkowo zapewnimy polską oprawę komentatorską wydarzenia na tych kanałach, realizowaną przez dziennikarzy i ekspertów Polsatu Sport.