Brazylijczyk przeniósł się w letnim okienku transferowym z Barcelony do PSG za rekordowe 222 miliony euro i od samego początku pokazuje się ze świetnej strony. Do tej pory w 23. meczach zromadził 24 bramki i 16 asyst! Taki dorobek może więc robić wrażenie, ale w całej sprawie nie chodzi przecież o stronę sportową. To właśnie przez Neymara słyszeliśmy o licznych konfliktach z innymi członkami zespołu - mowa m.in. o Edinsonie Cavanim.

Ostatnio dużo mówi się o tym, że Neymar jest nieszczęśliwy w Paryżu i rozważa odejście z Parc des Princes. Miałby nawet zgodzić się na obniżkę zarobków, byle tylko zmienić otoczenie. Faworytem w wyścigu po jego podpis jest Real Madryt, który jest skłonny wyłożyć nawet 300 milionów euro! Tak przynajmniej informuje "Marca".

PSG postanowiło odnieść się do takich doniesień, określając taki transfer jako "niemożliwy". Działacze paryżan nie martwią się coraz głośniejszymi plotkami o stracie Brazylijczyka, a nawet są tym zirytowani.

PSG już niedługo będzie mogło wyjaśnić sobie niektóre sprawy z Realem Madryt na boisku - ich starcie to szlagier 1/8 finału Ligi Mistrzów.