Monaco zremisowało w hicie Ligue 1! Cały mecz Glika

W hitowym starciu 23. kolejki Ligue 1 AS Monaco Kamila Glika zremisowało 2:2 z Olympique Marsylia. Polak, jak to zwykle bywa, rozegrał pełne 90 minut.

Strzelanie w Marsylii rozpoczęło się błyskawicznie. Już w 4. minucie oglądaliśmy pierwszego gola. Djibril Sidibe podał do Keity Balde, który wymanewrował rywala i spokojnie umieścił piłkę w bramce. Olympique bardzo szybko się zrewanżował, bo już po chwili mieliśmy wyrównanie. Drobne zamieszanie w polu karnym wykorzystał Florian Thavin. Dograł do Adila Ramiego, a ten głową pokonał Danijela Subasicia.

Równie szybko, a nawet jeszcze szybciej rozpoczęło się strzelanie w drugiej części gry. Po trzech minutach precyzyjną centrą z rzutu wolnego popisał się Dimitri Payet, a na gola zamienił ją Valere Germain. Chwilę później ładnym rajdem popisał się Fabinho, minął dwóch rywali, a następnie pewnie pokonał bramkarza rywali. Jak się okazało, był to ostatni gol w tym spotkaniu. Obie drużyny próbowały przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, ale żadnej z nich się to nie udało.

Remis oznacza, że Olympique nadal o punkt wyprzedza w tabeli Monaco, które jest na 4. miejscu. Poza zasięgiem wydaje się PSG, które ma aż 11 oczek przewagi nad gospodarzami dzisiejszego spotkania.

Olympique Marsylia – AS Monaco 2:2 (1:1)