Kujawska, przez ostatnie 3,5 roku była związana z marką Sony PlayStation. Efektem jej działań były liczne materiały, które pojawiały się na kanale PlayStation Polska Ekstra. Fani PlayStation mieli okazję poznać ją nie tylko w roli prezenterki, ale i miłośniczki gier. Od 1 lutego Kujawska rozpoczyna stałą, długofalową współpracę z ESL Polska.

 

- Kinga relacjonować będzie zarówno lokalne rozgrywki, w tym ESL Mistrzostwa Polski, jak i międzynarodowe wydarzenia. Najbliższymi eventami, w których będzie brała udział są ESL One Katowice powered by Intel (24-25 lutego) oraz IEM Katowice (2-4 marca) - mówi Jarosław Chajduś, Video Channels Specialist i Talent Manager w ESL Polska.

 

- Kiedy ESL Polska zaproponowało mi współpracę, nie wahałam się ani sekundy - mówi Kujawska. - Możliwość pracy przy największych wydarzeniach esportowych, z najlepszymi graczami i ogromną publiką będzie dla mnie niezwykle ekscytującym wyzwaniem - dodała.

 

Rozpoczęcie współpracy łączy się z długofalowymi planami rozwoju kanałów wideo ESL Polska, które zostaną przedstawione w najbliższym czasie.

 

 

 

ESL, będące częścią międzynarodowej grupy medialnej MTG, jest liderem w branży e-sportowej na świecie. Organizuje największe turnieje online, jak również offline w najpopularniejsze gry komputerowe, m.in. Intel Extreme Masters, ESL One, krajowe mistrzostwa ESL oraz Starcraft II World Championship Series, jak również rozgrywki dla amatorów.