W ostatnim czasie obaj zawodnicy coraz częściej wysyłali sygnały, że coś może być na rzeczy. Widzieliśmy więc Mayweathera w klatce czy też soczyste riposty McGregora, co mogło tylko podgrzewać atmosferę. Okazuje się, że może nie być w tym przypadku. Brytyjski ekspert Gareth A. Davies przyznał w rozmowie z TalkSport, że już niedługo może dojść do hitowego rewanżu, ale w innej formule.

- McGregor nie miał żadnych szans z Mayweatherem w boksie. Ludzie chcą obejrzeć, jak Mayweather zostanie zastopowany przez McGregora i nie będzie to miało wpływu na jego bokserski rekord. Myślę, że ta walka dojdzie do skutku i będzie warta 300, 400 lub 500 milionów dolarów - powiedział.

Mayweather po walce w ringu i pobiciu rekordu Rocky'ego Marciano zakończył sportową karierę. Z kolei McGregor zapowiadał, że kolejny pojedynek stoczy w oktagonie i niewykluczone, iż słowa dotrzyma. Wielu kibiców liczyło jednak na jego starcie z Tonym Fergusonem (23-3, 10 KO, 8 SUB) lub Khabibem Nurmagomedovem (25-0, 8 KO, 8 SUB)...