XXIII Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 zostaną zorganizowane w Pjongczangu w Korei Południowej, w dniach 9–25 lutego. Wystartuje w nich 62-osobowa reprezentacja Polski.

 

Codziennie od godziny 18.00 w godzinnym magazynie podsumujemy występy Polaków oraz inne najważniejsze wydarzenia olimpijskich zmagań. Zaprezentujemy wiele ciekawostek z olimpijskich aren oraz zajrzymy za kulisy sportowych zmagań.

 

Program poprowadzą: Paulina Chylewska, Przemysław Iwańczyk, Marek Jóźwik oraz Jerzy Mielewski. Wśród gości w studiu zobaczymy wybitnych polskich sportowców, ekspertów, gwiazdy estrady oraz dziennikarzy.

 

Przed czterema laty w Soczi polscy sportowcy zdobyli cztery złote medale zimowych igrzysk. Dwa wywalczył Kamil Stoch, a po jednym Justyna Kowalczyk oraz Zbigniew Bródka. Łączny dorobek Polaków na ZIO to 20 medali. Jak będzie w Pjongczangu?

 

Pierwszy odcinek magazynu "Studio Pjongczang 2018" w czwartek 8 lutego o godzinie 18.00 w Polsacie Sport News; powtórki programu w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra.