Przez ponad 2 tygodnie sportowcy z całego świata będą rywalizować w Pjongczangu o medale Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018. Dzień w dzień w Polsacie Sport News widzowie będą mogli obejrzeć magazyn "Studio Pjongczang 2018", w którym przedstawione będą wszystkie najważniejsze wydarzenia dotyczące każdego dnia imprezy.

Tematem przewodnim pierwszego odcinka magazynu, oprócz ogólnej zapowiedzi igrzysk, będą kwalifikacje skoczków narciarskich na skoczni normalnej, które odbędą się w czwartek o 13.30 polskiego czasu. Sprawa ta elektryzuje wszystkich kibiców, ponieważ to właśnie z kadrą Stefana Horngachera wiążemy największe nadzieje.

Po wywalczeniu 2 złotych medali w Soczi po kolejne indywidualne mistrzostwo olimpijskie może sięgnąć Kamil Stoch, który z kolegami powalczy również w zawodach drużynowych. Szanse na medal są duże, bowiem po raz pierwszy w historii tej dyscypliny Biało-Czerwoni są wymieniani nawet w gronie faworytów!

Gośćmi magazynu będą Magdalena Grzywa (złota i srebrna medalistka mistrzostw Europy w biathlonie) oraz Andrzej Person (dziennikarz sportowy i polityk a także były rzecznik prasowy polskich ekip olimpijskich).

Transmisja magazynu "Studio Pjongczang 2018" od godziny 18.00 w Polsacie Sport News. Zapraszamy!