Od 9 do 25 lutego w ramach „otwartego okna” wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu będą mieli nieograniczony dostęp do 3 uruchomionych specjalnie na czas Zimowych Igrzysk Olimpijskich kanałów: Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5, gdzie będzie można oglądać relacje z igrzysk w jakości HD i bez reklam.

 

Kanały dostępne będą na dekoderach Cyfrowego Polsatu pod numerami 222, 223, 224.

 

Dodatkowo zapewnimy polską oprawę komentatorską wydarzenia na tych kanałach, realizowaną przez dziennikarzy i ekspertów Polsatu Sport.

Swoim użytkownikom dodatkowe kanały sportowe zapewni od 9 do 25 lutego również telewizja internetowa IPLA. W pakiecie IPLA SPORT dostępnych będzie jeszcze więcej relacji z igrzysk na żywo, bez reklam, 24 godziny na dobę, w HD – na kanałach Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5. Także w IPLI będą one dostarczane bez dodatkowych opłat i z polskim komentarzem.

Sprawdźcie jak wygląda plan transmisji w kanałach Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5 w pierwszą sobotę igrzysk (w nawiasach komentatorzy).

SOBOTA 10.02

Eurosport 3

00:55 - Narciarstwo dowolne: kwalifikacje muldy M
01:55 NA ŻYWO - Snowboard: kwalifikacje slopestyle M (Marta Gula, Michał Ligocki)
03:40 - Ceremonia otwarcia: powtórka
04:55 - Snowboard: kwalifikacje slopestyle M (Marta Gula, Michał Ligocki)
07:10 - Curling: highlights z turnieju par mieszanych (Krystian Sobierajski)
08:05 NA ŻYWO - Biegi narciarskie: 2 x 7,5 km K (Marek Jóźwik)
09:30 - Ceremonia otwarcia: powtórka
10:55 NA ŻYWO - Short track: kwalifikacje 500 metrów kobiet; FINAŁ 1500 metrów mężczyzn (Grzegorz Michalewski, Magdalena Szwajlik)
13:55 - Curling: turniej par mieszanych (Krystian Sobierajski, Agnieszka Schroeder)
16:00 - Ceremonia medalowa (Bożena Pieczko)
17:15 - Short track: kwalifikacje 500 metrów kobiet; FINAŁ 1500 metrów mężczyzn (Grzegorz Michalewski, Jakub Jaworski)
19:45 - Łyżwiarstwo szybkie: FINAŁ 3000 metrów kobiet (Marcin Lepa, Sławomir Chmura)
21:30 - Skoki narciarskie: konkurs na skoczni normalnej (Michał Stolfa, Marek Jóźwik)


Eurosport 4

01:00 - Curling: turniej par mieszanych (Piotr Merchelski, Maciej Cesarz)
05:20 - Narciarstwo dowolne: kwalifikacje muldy M
06:25 - Saneczkarstwo: trening
07:00 - Ceremonia otwarcia: powtórka
08:30 NA ŻYWO - Hokej na lodzie: turniej kobiet (Tomasz Włodarczyk, Jerzy Sobera)
11:30 - Ceremonia otwarcia: powtórka
12:05 NA ŻYWO - Biathlon: sprint K (Marcin Muras, Magdalena Grzywa)
13:50 - Curling: turniej par mieszanych (Marcin Muras, Maciej Cesarz)
15:55 - Biegi narciarskie: 2 x 7,5 km K (Szymon Rojek)
17:15 - Saneczkarstwo: jedynki mężczyzn - pierwszy ślizg (Adam Romański, Tomasz Koćmierowski)
18:45 - Curling: turniej par mieszanych (Marcin Muras, Adam Sterczewski)
20:50 - Saneczkarstwo: jedynki mężczyzn - drugi ślizg (Adam Romański, Tomasz Koćmierowski)
22:20 - Biathlon: sprint K (Piotr Merchelski, Magdalena Grzywa)


Eurosport 5

01:00 - Curling: turniej par mieszanych (Krystian Sobierajski, Adam Sterczewski)
05:10 - Narciarstwo alpejskie: trening zjazdu M
08:30 - Łyżwiarstwo figurowe: zawody drużynowe
11:55 NA ŻYWO - Łyżwiarstwo szybkie: FINAŁ 3000 metrów kobiet (Marcin Lepa, Bartosz Pisarek)
14:05 - Curling: turniej par mieszanych (Piotr Merchelski, Adam Sterczewski)
16:10 NA ŻYWO - Hokej na lodzie: turniej kobiet (Tomasz Włodarczyk, Jerzy Sobera)
18:30 - Snowboard: kwalifikacje slopestyle M (Marta Gula, Michał Ligocki)
21:50 NA ŻYWO - Hokej na lodzie: turniej kobiet (Tomasz Włodarczyk, Jerzy Sobera)