Od 9 do 25 lutego w ramach „otwartego okna” wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu będą mieli nieograniczony dostęp do 3 uruchomionych specjalnie na czas Zimowych Igrzysk Olimpijskich kanałów: Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5, gdzie będzie można oglądać relacje z igrzysk w jakości HD i bez reklam.

Kanały dostępne będą na dekoderach Cyfrowego Polsatu pod numerami 222, 223, 224.

Dodatkowo zapewnimy polską oprawę komentatorską wydarzenia na tych kanałach, realizowaną przez dziennikarzy i ekspertów Polsatu Sport.

Swoim użytkownikom dodatkowe kanały sportowe zapewni od 9 do 25 lutego również telewizja internetowa IPLA. W pakiecie IPLA SPORT dostępnych będzie jeszcze więcej relacji z igrzysk na żywo, bez reklam, 24 godziny na dobę, w HD – na kanałach Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5. Także w IPLI będą one dostarczane bez dodatkowych opłat i z polskim komentarzem.

Sprawdźcie jak wygląda plan transmisji w kanałach Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5 w pierwszą niedzielę igrzysk (w nawiasach komentatorzy).

NIEDZIELA 11.02

Eurosport 3

00:50 - Łyżwiarstwo szybkie: 3000 metrów K
06:30 - Curling: turniej par mieszanych (Krystian Sobierajski)
07:55 NA ŻYWO - Łyżwiarstwo szybkie: 5000 metrów M (Marcin Lepa, Sławomir Chmura)
10:35 - Snowboard: slopestyle M
12:05 NA ŻYWO - Biathlon: sprint M (Marcin Muras, Magdalena Grzywa)
14:10 - Curling: turniej par mieszanych highlights (Marcin Muras)
15:05 - Ceremonia medalowa (Bożena Pieczko)
16:40 - Narciarstwo alpejskie: zjazd M (Tomasz Tomaszewski, Andrzej Bachleda)
19:15 - Biegi narciarskie: bieg łączony na 30 kilometrów M (Szymon Rojek)
21:30 - Saneczkarstwo: jedynki mężczyzn - trzeci i czwarty ślizg (Adam Romański, Tomasz Koćmierowski)

Eurosport 4

01:00 - Curling: turniej par mieszanych highlights (Piotr Merchelski)
01:55 NA ŻYWO - Snowboard: slopestyle M (Marta Gula, Michał Ligocki)
04:00 - Biegi narciarskie: bieg łączony na 15 kilometrów K
05:25 - Snowboard: slopestyle K kwalifikacje (Marta Gula, Michał Ligocki)
07:50 - Curling: turniej par mieszanych (Krystian Sobierajski, Adam Sterczewski)
11:35 NA ŻYWO - Saneczkarstwo: jedynki mężczyzn - trzeci ślizg (Adam Romański, Tomasz Koćmierowski)
13:45 NA ŻYWO - Saneczkarstwo: jedynki mężczyzn - czwarty ślizg (Adam Romański, Tomasz Koćmierowski)
14:55 - Hokej na lodzie: highlights (Tomasz Włodarczyk)
15:20 - Snowboard: slopestyle M (Marta Gula, Michał Ligocki)
17:15 - Łyżwiarstwo szybkie: 5000 metrów M (Marcin Lepa, Bartosz Pisarek)
19:25 - Biathlon: sprint M (Piotr Merchelski, Magdalena Grzywa)
21:25 - Hokej na lodzie: highlights (Tomasz Włodarczyk)
21:50 - Snowboard: slopestyle K kwalifikacje (Marta Gula, Michał Ligocki)

Eurosport 5

01:00 - Short track: 1500 metrów M
01:55 -  Łyżwiarstwo figurowe - zawody drużynowe (Aleksandra Szutenberg, Magdalena Tascher)
07:05 - Biegi narciarskie: bieg łączony na 30 kilometrów M (Marek Jóźwik)
09:20 - Biathlon: sprint K
11:25 - Narciarstwo dowolne: muldy K kwalifikacje (Grzegorz Jędrzejewski)
12:55 NA ŻYWO - Narciarstwo dowolne: muldy K (Grzegorz Jędrzejewski)
15:00 - Łyżwiarstwo figurowe - zawody drużynowe (Justyna Kostyra, Jacek Tascher)
19:10 - Narciarstwo dowolne: muldy K kwalifikacje (Grzegorz Jędrzejewski)
20:00 - Hokej na lodzie: turniej kobiet (Tomasz Włodarczyk, Jerzy Sobera)
22:20 - Narciarstwo dowolne: muldy K (Grzegorz Jędrzejewski)