Od 9 do 25 lutego w ramach „otwartego okna” wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu będą mieli nieograniczony dostęp do 3 uruchomionych specjalnie na czas Zimowych Igrzysk Olimpijskich kanałów: Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5, gdzie będzie można oglądać relacje z igrzysk w jakości HD i bez reklam.

Kanały dostępne będą na dekoderach Cyfrowego Polsatu pod numerami 222, 223, 224.

Dodatkowo zapewnimy polską oprawę komentatorską wydarzenia na tych kanałach, realizowaną przez dziennikarzy i ekspertów Polsatu Sport.

Swoim użytkownikom dodatkowe kanały sportowe zapewni od 9 do 25 lutego również telewizja internetowa IPLA. W pakiecie IPLA SPORT dostępnych będzie jeszcze więcej relacji z igrzysk na żywo, bez reklam, 24 godziny na dobę, w HD – na kanałach Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5. Także w IPLI będą one dostarczane bez dodatkowych opłat i z polskim komentarzem.

Sprawdźcie jak wygląda plan transmisji na dzień 13 lutego w kanałach Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5 (w nawiasach komentatorzy).


Eurosport 3

01:00 - Curling: highlights (Krzysztof Wanio)
01:55 NA ŻYWO - Snowboard: halfpipe K (Marta Gula, Michał Ligocki)
03:45 - Snowboard: slopestyle K
04:55 - Snowboard: kwalifikacje halfpipe M (Grzegorz Jędrzejewski, Michał Ligocki)
07:15 - Łyżwiarstwo szybkie: 1500 metrów K
09:20 NA ŻYWO - Biegi narciarskie: kwalifikacje sprintu techniką klasyczną K i M (Marek Jóźwik)
10:00 - Curling: highlights (Piotr Merchelski)
11:50 NA ŻYWO - Biegi narciarskie: sprint techniką klasyczną K i M (Marek Jóźwik)
14:05 - Ceremonia medalowa (Bożena Pieczko)
15:45 - Narciarstwo alpejskie: zjazd do kombinacji alpejskiej M (Tomasz Tomaszewski)
17:40 - Narciarstwo alpejskie: slalom do kombinacji alpejskiej M (Tomasz Tomaszewski)
19:25 - Hokej na lodzie (Grzegorz Michalewski)
21:45 - Short track: 500 metrów K, kwalifikacje 1000 metrów M, 5000 metrów K (Grzegorz Michalewski, Jakub Jaworski)


Eurosport 4

03:20 NA ŻYWO - Narciarstwo alpejskie: zjazd do kombinacji alpejskiej M (Filip Gawęcki)
05:25 - Biathlon: bieg pościgowy K
06:50 NA ŻYWO - Narciarstwo alpejskie: slalom do kombinacji alpejskiej M (Filip Gawęcki)
08:40 - Skoki narciarskie: sesja treningowa i konkurs na skoczni normalnej K
11:25 NA ŻYWO - Saneczkarstwo: 3. ślizg jedynek K (Adam Romański, Tomasz Koćmierowski)
12:55 NA ŻYWO - Saneczkarstwo: 4. ślizg jedynek K (Adam Romański, Tomasz Koćmierowski)
14:05 - Skeleton: 2. trening M (Paweł Ślęzak)
16:20 - Snowboard: halfpipe K (Marta Gula, Michał Ligocki)
18:15 - Biegi narciarskie: kwalifikacje sprintu techniką klasyczną K i M (Szymon Rojek)
19:50 - Biegi narciarskie: sprint techniką klasyczną K i M (Szymon Rojek)
22:05 - Łyżwiarstwo szybkie: 1500 metrów M (Marcin Lepa)
 

Eurosport 5

01:00 NA ŻYWO - Curling: turniej par mieszanych; mecz o 3. miejsce (Krystian Sobierajski, Adam Sterczewski)
03:15 - Biathlon: bieg pościgowy M
04:45 - Łyżwiarstwo figurowe: zawody drużynowe K i M
08:30 - Hokej na lodzie: turniej K (Tomasz Włodarczyk, Marcin Ćwikła)
12:00 NA ŻYWO - Curling: turniej par mieszanych; mecz o 1. miejsce (Marcin Muras, Adam Sterczewski)
14:30 - Snowboard: kwalifikacje halfpipe M (Grzegorz Jędrzejewski, Michał Ligocki)
16:35 - Curling: turniej par mieszanych; mecz o 3. miejsce (Krystian Sobierajski, Adam Sterczewski)
18:45 - Saneczkarstwo: 3. i 4. ślizg jedynek K (Adam Romański, Tomasz Koćmierowski)
21:05 - Hokej na lodzie: highlights
21:35 - Curling: turniej par mieszanych; mecz o 1. miejsce (Krzysztof Wanio, Adam Sterczewski)